Starcraft II - na razie dostępne są tylko screeny i filmiki. Kiedy pojawi się gra, ciągle nie wiadomo.

Ruszyły beta-testy drugiego Starcrafta

Blizzard Entertainment rozpoczął dziś oficjalne zamknięte beta testy swojej najnowszej gry zręcznościowo-strategicznej: Starcraft II: Wings of Liberty.

– Zebranie uwag od naszych graczy jest dla nas bardzo ważne, gdyż właśnie wkraczamy w ostatni etap tworzenia Starcrafta II i nowej edycji usługi Battle.net – powiedział Mike Morhaime, współzałożyciel i dyrektor Blizzard Entertainment. – Nie możemy się doczekać, aż usłyszymy od graczy co jeszcze wymaga ostatecznych szlifów i wydania gry – dodał.

Starcraft II: Wings of Liberty to druga część hitu z 1998, uznanego za kultowy zarówno przez wielu krytyków, jak i wielu graczy. StarCraft II wprowadzi zupełnie nowy silnik gry, operujący w trzech wymiarach. Esencja gry pozostanie jednak ta sama: to dalej historia wojny Protossów, Terran i Zergów. Dodane zostaną oczywiście nowe jednostki a stare zostaną unowocześnione.

Wersja rozwojowa gry wymaga pobrania 1,6 gigabajtów danych z Battle.net. Minimalne wymagania to system Windows lub Mac OS X, Pentium IV 2,2 GHz (lub odpowiednik od AMD), 1,5 gigabajta pamięci RAM, karta GeForce 6600 GT/Radeon 9800 Pro lub wydajniejsza, ze 128 MB pamięci, 4 GB wolnego miejsca na dysku i stałe łącze z Internetem.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.