Crysis będzie wyglądał dużo lepiej, od poprzednika, a wymagał najprawdopodobniej mniej

Wieści o Crysis 2

CryTek Studios podzieliło się informacjami na temat opracowywanej własnie gry Crysis 2. Czy ta strzelanka ponownie wyznaczy nową jakość techniczną?

CryTek Studios spotkało się z redakcją magazynu PC Games, by porozmawiać o Crysisie 2. Wywiad podsumowała witryna GRY-OnLine.pl. Dziennikarze dowiedzieli się, że sequel Crysisa rozgrywać się będzie w trzy lata po pierwszej części, a osią fabuły będzie atak obcych na Ziemię. Będziemy walczyć w największych metropoliach świata, wiernie odwzorowanych w grze, aczkolwiek będą one wyludnione i zniszczone przez wojnę z kosmitami. Fabuła będzie nawiązywała do poprzedniej części gry, ale nie będzie wymagała jej znajomości.

Środowisko gry będzie tylko częściowo interaktywne, mniejsze obiekty będą dawały się przesuwać i niszczyć, ale główne budynki pozostaną niezniszczalne. Gra będzie bardziej liniowa, niż jej poprzedniczka, a eksploracja będzie się odbywać nie tylko w poziomie, ale, ze względu na obecność drapaczy chmur, w pionie. Należy się spodziewać nowych mocy naszego nano-stroju i nowych przeciwników. W grze nie uświadczymy cywilów.

Silnik Crysisa 2 będzie potrafił generować dynamicznie  pogodę i dzienno nocny cykl – fabuła gry będzie to wykorzystywać. Szczegółowość grafiki ma stać na najwyższym możliwym poziomie.

Gra ukaże się na Windows, PlayStation 3 i Xboksa 360 na początku przyszłego roku.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.