CeBIT 2010: GIGABYTE prezentuje produkty dla graczy, wygodnickich oraz dla snobów

GIGABYTE M8000Xtreme to rozwiązanie opracowane specjalnie z myślą o graczach. Druga seria gryzoni GHOST Gaming, do której należy M8000Xtreme, to przede wszystkim wysoka precyzja oraz szerokie możliwości dostosowania urządzenia do własnych potrzeb m.in. za pomocą rozbudowanych makr. M8000X wykorzystuje zaawansowany sensor laserowy, wyróżniający się regulowaną rozdzielczością sięgającą do 6 000 DPI.
CeBIT 2010: GIGABYTE prezentuje produkty dla graczy, wygodnickich oraz dla snobów

Za sprawą silnika GIGABYTE GHOST oraz 32 KB wbudowanej pamięci otrzymujemy możliwość zapisania do 70 makr. Makra te możemy za pomocą edytora dowolnie modyfikować i tworzyć kombinacje wykorzystujące zarówno klawisze myszy jak i klawiatury. Dodatkowo GIGABYTE M8000Xtreme oferuje możliwość zmiany wagi myszy za pomocą dołączonych odważników (7 opcji).

Bezprzewodowy komfort

Oprócz rozwiązań dedykowanych dla graczy GIGABYTE przygotował także bardzo ciekawą propozycję dla pozostałych użytkowników. Pierwsza z nich to mysz M7700B, która do komunikacji z komputerem wykorzystuje technologię bezprzewodową – Bluetooth. Ponadto zastosowanie technologii Bluetooth w wersji V2.1+EDR pozwala na zwiększenie transmisji danych do 3 Mbit/s oraz zapewnia zasięg działania do 10 metrów, co wpływa na stabilną i płynną pracą urządzenia.

Kolejna propozycja to zestaw GIGABYTE KM7600, w skład którego wchodzi klawiatura z dedykowanymi klawiszami do obsługi multimediów i przeglądarki internetowej oraz myszka. Oba urządzenia łączą się z komputerem bezprzewodowo (pasmo 2,4 GHz) wykorzystując do tego miniaturowy nadajnik umieszczony w porcie USB (zasięg do 10 metrów).

Szyk i elegancja

Oferta GIGABYTE powiększy się również o bezprzewodową myszkę M7800S. O jej wyjątkowości stanowi nie tylko wyszukane wzornictwo, ale również użyte luksusowe dodatki. Wystarczy choćby wspomnieć o pozłacanych 18-karatowym złotem elementach, kryształach Swarovskiego czy zastosowaniu wysokiej jakości skóry do pokrycia wierzchnich części urządzenia. Poza tym M7800S to oczywiście wysoka precyzja, którą zapewnia laserowy sensor o regulowanej rozdzielczości (ustawienia 800 i 1600 DPI) oraz wysoki komfort pracy dzięki wykorzystaniu bezprzewodowej technologii do komunikacji z komputerem.