Druga pensja z gier i quizów? To możliwe na portalu Gramol

Gramol

W serwisie Gramol.pl gracze mogą zmierzyć się w grach logicznych i zręcznościowych. Rywalizować można również w quizach online. Zasada jest prosta: by wygrać grę lub quiz wystarczy być szybszym niż połowa pozostałych graczy. W przeciwieństwie do portali z grami hazardowymi, gdzie o wygranej decyduje czynnik losowy, Gramol.pl oferuje gry oparte tylko na umiejętnościach i wiedzy gracza, gdzie zasady są przejrzyste: wygrywają najlepsi gracze.

Już w pierwszym tygodniu po starcie serwisu użytkownicy mieli okazję przekonać się, że rywalizacja z innymi w grach logicznych budzi wielkie emocje. Twórcy serwisu spodziewają się, że zabawa stanie się jeszcze bardziej ekscytująca, kiedy do gry weszły prawdziwe pieniądze.

W tej chwili użytkownicy mogą sprawdzić się w dwóch grach: MemoGramol oraz SudokuGramol. Dużą popularnością cieszą się również quizy dotyczące gwiazd muzyki i filmu.

Darmowa i szybka rejestracja w serwisie pozwala bawić się jednocześnie z graczami z całej Polski, którzy lubią rozwiązywać łamigłówki i rywalizować ze sobą. Fani seriali i filmów mogą sprawdzić swoją wiedzę w quizach tematycznych dotyczących ulubionych bohaterów i ich przygód. Quizy dotyczą także wielu dziedzin naszego życia, np. kultury lub sportu.

– Wyobraź sobie, że grasz w Koło Fortuny lub Milionerów każdego wieczoru i wygrywasz pieniądze. Między innymi tego typu wirtualne teleturnieje będzie oferował Gramol.pl – dodaje pomysłodawca serwisu Rafał Bugajski.

Serwis Gramol.pl wpisuje się w trend tzw. Social Gaming, czyli wspólnej gry członków sieci społecznościowych. Projekt powstał w ramach Startup School – pomysłu Rafała Agnieszczaka, twórcy m.in. Fotka.pl czy Swistak.pl.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News