Opera Mini 5 i Opera Mobile 10 – ukończone wersje przeglądarek gotowe do pobrania!

Opera Mini 5 / Mobile 10

Dzisiejsze wydanie wieńczy proces tworzenia mobilnego duetu przeglądarek Opery. Jego celem było dostarczenie możliwie kontaktu z Internetem, oferującego ten sam wygląd i te same ulubione funkcje takie jak Szybkie wybieranie, menadżer haseł i przeglądanie w kartach na niemal każdym telefonie.

– Mając na uwadze potrzeby i oczekiwania naszych 50 milionów użytkowników, zoptymalizowaliśmy w naszych mobilnych przeglądarkach szybkość, funkcjonalność zbliżoną do tej znanej z komputerów i oszczędności związane z transferem danych. Dzisiaj sprawiliśmy, że surfowanie, wyszukiwanie i utrzymywanie kontaktów w sieci stało się jeszcze prostsze – powiedział Lars Boilesen, prezes Opera Software.

5 powodów, dla których warto sprawdzić Operę w telefonie komórkowym:

  • Opera zapewnia pełny kontakt z Internetem z prawie każdego telefonu, do tego jest prosta w obsłudze i darmowa. 
  • Przeglądarki mobilne Opery są zaprojektowane tak, by znacząco zwiększyć szybkość przeglądania.
  • Technologia Opery kompresuje transfer danych o maksymalnie 90%, co oznacza dużo mniejsze koszty w przypadku płacenia za każdy megabajt danych przesłanych na telefon, lub podczas korzystania z roamingu.
  • Opera trzyma się prostych rozwiązań, co przejawia się w wygładzonym interfejsie, który nie zmienia się w zależności od modelu telefonu, oraz w stałym zestawie funkcji, takich jak: Szybkie wybieranie, karty i menadżer haseł.
  • Opera Link pozwala synchronizować pomiędzy komputerem a telefonem komórkowym zakładki, notatki i Szybkie wybieranie. Dzięki temu informacje są dostępne niezależnie od tego, czy użytkownik znajduje się w pracy, w domu, czy w drodze.

Pobierz za darmo Operę Mini 5 lub Operę Mobile 10 bezpośrednio na swój telefon komórkowy ze strony m.opera.com/, lub poprzez komputer: http://www.opera.com/mobile/.