MyPiS ruszy po świętach wielkanocnych, obecnie trwają już beta-testy

Portal społecznościowy od Prawa i Sprawiedliwości

MyPiS

W trakcie sobotniego kongresu Prawa i Sprawiedliwości został zaprezentowany nowy portal społecznościowy, który będzie stanowił alternatywę dla Wykop.pl, nasza-klasa.pl czy Facebooka. Witryna zadebiutuje w Sieci po okresie wielkanocnym i będzie promowana hasłem „Mogę więcej. Razem”. Jak zaznaczył poseł Mariusz Kamiński, portal nie będzie projektowany wyłącznie dla sympatyków PiS-u, a dla wszystkich osób społecznie i politycznie zaangażowanych, niezależnie od poglądów.

– To jest portal dla wszystkich. Chcemy integrować osoby, które interesują się życiem publicznym w sieci. Oczywiście tam będą sympatycy, osoby związane z Prawem i Sprawiedliwością, ale będą też osoby sceptyczne i niezwiązane z naszą partią – powiedział Kamiński. – Razem z Adamem Hofmanem czerpaliśmy inspirację, obserwując w Stanach Zjednoczonych, jak Barack Obama prowadził swoją kampanię wyborczą i jak działała poświęcona jemu strona internetowa – dodał.

myPiS.pl, podobnie jak konkurencja, będzie umożliwiał poznawanie nowych ludzi, kontakt z przyjaciółmi, dzielenie się zdjęciami, dyskutowanie na forum, łączenie się w grupy zainteresowań i dzielenie się multimediami. Prawo i Sprawiedliwość zamierza umieszczać na swoim profilu materiały dotyczące partii, gorące informacje a także poprzez ten portal otworzy się na kontakt ze swoimi wyborcami.