Cenega pracuje nad grą strategiczną o losach Polski

Cenega informuje o rozpoczęciu prac nad polską wersją strategii historycznej "Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu".

Historia naszego kraju to pasmo wojen, podbojów, wielkich zwycięstw i przygniatających klęsk. Teraz będziecie mogli napisać tę historię od początku i zbudować polskie imperium sięgające od Bałtyku aż po Morze Czarne. Wydarzenia znane doskonale z lektur czy książek historycznych jak Bitwa pod Grunwaldem czy Hołd Pruski teraz będą na wyciągnięcie ręki!Uwaga: wcześniej ten projekt znany był pod roboczą nazwą „Od morza do morza”!

Lista zmian w grze Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu:

  • Rozszerzona polska kampania: 10 nowych historycznych misji – najważniejsze wydarzenia w historii Polski zostaną przedstawione w postaci specjalnie przygotowanych zadań.  
  • 10 specjalnych, dedykowanych polskich jednostek – każda z nich będzie posiadała 3 poziomy rozwoju.
  • Kilkadziesiąt dodatkowych postaci historycznych związanych z historią naszego kraju pojawiających się w trakcie rozgrywki
  • Szczególny nacisk na wierne odwzorowanie wydarzeń z polskiego średniowiecza
  • Ekskluzywna okładka gry tylko na polski rynek

Dodatkowo tylko na Polski rynek gra zostanie zaktualizowana w porównaniu z wydaniem europejskim – wprowadzony będzie szereg usprawnień z pierwszego patcha do gry.

Co ważne to nie koniec planowanych usprawnień w Polskim Imperium– już wkrótce więcej informacji na temat ekskluzywnego, polskiego wydania tej gry.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.