Konkrety na temat Call of Duty: Black Ops

Mark Lamia, szef studia Treyarch, podzielił się szczegółami na temat nowej odsłony Call of Duty. Dowiedzieliśmy się nieco o trybie kooperacji, uzbrojeniu czy elementach taktycznych.

Fabuła w Call of Duty: Black Ops nie będzie dotyczyła tylko jednego bohatera – wcielimy się w co najmniej dwie postacie. Dostępny będzie również tryb kooperacji, kiedy to jedną misję będzie mogło przechodzić nawet czterech graczy równocześnie. Wielbiciele osławionego trybu multiplayer mogą spać spokojnie: nowe Call of Duty ma w niczym nie ustępować swoim poprzednikom.

Nie odbędzie się to jednak kosztem trybu dla pojedynczego gracza. Historia opowiedziana w grze ma być epicka (sic!), a postacie wiarygodne i rozbudowane. Misje mają być bardzo różnorodne i trzymać gracza w ciągłej adrenalinie (i to niekoniecznie tylko wielkimi wybuchami) Zgodnie z zapowiedziami, realia, w których będzie się rozgrywać historia Black Ops, to najciekawsze operacje podczas Zimnej Wojny. By gra była autentyczna zatrudniono ekspertów pracujących w wojsku i wywiadzie – zarówno amerykańskim, jak i sowieckim.

Uzbrojenie ma być również bogate. Zaprezentowano między innymi… kuszę, która pełniła rolę cichego karabinu snajperskiego. Mamy mieć więc dużą swobodę w doborze broni, amunicji i wyposażenia.

Gra pojawi się w listopadzie w wersjach dla Windows, Xboksa 360 i PlayStation 3.

0
Źródło: Game Hunters
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.