O trybie wieloosobowym w Red Dead Redemption

Read Dead Redemption, podobnie jak Grand Theft Auto IV, będzie miało tryb rozgrywki wieloosobowej. Twórcy westernu podzielili się szczegółami na jego temat.

Gra wieloosobowa w Red Dead Redemption, podobnie jak w trybie single player, zaoferuje graczom trzy tryby celowana – Casual (celownik przyklejony do przeciwnika), Normal (klasyczne przełączanie się pomiędzy przeciwnikami) oraz Expert (brak jakichkolwiek asyst). Gra będzie dobierała innych graczy tak, by przy każdej rozgrywce bawiły się osoby w ustawionym tym samym trybie. Jak nietrudno się domyśleć – im większy poziom trudności, tym więcej będziemy zbierać punktów doświadczenia. Umiejętność dead eye, z oczywistych przyczyn technicznych, nie będzie spowalniała czasu.

W porównaniu do Grand Theft Auto IV ulepszony będzie system korzystania z osłon. Usunięto też potrzebę szukania apteczek – zdrowie regenerować się będzie automatycznie, wraz z upływem czasu. Uzbrojenie też nie będzie problemem – gracz będzie mógł nieść ze sobą dowolną ilość ekwipunku. Na jednej mapie będzie mogło się zmieścić 16 graczy równocześnie.

Gra pojawi się w naszym kraju 21 maja w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.