ŚF#4: Piątkowy przegląd prasy

Jak donosi strona http://hasthelargehadroncolliderdestroyedtheworldyet.com/ świat nie został zniszczony, perspektywa nadejścia weekendu niemalże rośnie w oczach, czyli ogólnie rzecz ujmując: oprócz prognoz pogody, jest nieźle.

Kilka tematów na piątkowy wieczór:

  • Dawno temu, w odległej galaktyce, Google Labs postanowiło zaszaleć...

    Dawno temu, w odległej galaktyce, Google Labs postanowiło zaszaleć…

    Google tłumaczy na czym polega reklama –

    branży IT jak dotąd udało się uniknąć nachalnych reklam w stylu wszystkomających dysków twardych, zasilaczy, które wypiorą wszystko, czy przeglądarek, które podrapią Cię za uchem, ale.. czasy się zmieniają. Chrome 5.0 jest szybsze od ziemniaków, a Twój kot kupiłby iPada
  • Dokonało się Poczęcie Pokanale – no cóż, może to być jeden z efektów oglądania w okularach 3d założonych do góry nogami. Albo i nie.
  • Google zmieniło nieco wygląd – Na początku był szok, teraz tylko nie mogę się przyzwyczaić. Teoretycznie, zmiana ułatwi nam życie jeszcze bardziej, w praktyce: nie podoba mi się.
  • I na koniec, pamiętacie pewnie nasze doniesienia o uruchomieniu Androida na iPhonie 2G? Przedsięwzięciem dowodził David Wang i obiecywał, że w niedługim czasie powtórzy ten wyczyn na modelu 3G. Jak powiedział tak zrobił, wynik poniżej: