CHIP.pl prezentuje dziesiątki gier online – tylko dla was!

Oprócz pracy i wiedzy w życiu liczy się też rozrywka. Dlatego postanowiliśmy oddać do waszej dyspozycji dział, w którym będziecie mogli się zrelaksować, odprężyć i po prostu dobrze się bawić.

Niezależnie, czy jesteś skrytym poszukiwaczem skarbów, lubisz planować strategie wojenne, czy po prostu lubisz grać w karty – na pewno znajdziesz coś u nas dla siebie. We współpracy z Alawar Entertainment, przygotowaliśmy dla was nowy dział, wypełniony po brzegi grami online.

Gry, które znajdziesz u nas, możesz zarówno instalować na swoim twardym dysku, jak i otwierać je w oknie przeglądarki. Podział na te dwa rodzaje tytułów znajdziesz na górze strony głównej serwisu. Nieco niżej możesz zdecydować się na preferowany rodzaj rozgrywki. Chcesz się ścigać na torze Formuły 1? A może zagrać w pokera? Podział na kategorie z pewnością ułatwi ci wybór odpowiedniej gry.

Jeżeli dalej nie możesz się zdecydować, sprawdź w co grają inni użytkownicy CHIP.pl. W panelu po lewej znajduje się lista najchętniej klikanych gier. Każdy przecież wie, że nie ma lepszej rekomendacji, niż opinia kolegi i popularność wśród znajomych.

Wszystkie gry umieszczone w naszym serwisie są darmowe przez pierwsze 30 minut. W celu dalszej gry należy dokonać płatności przez Internet. Miłej zabawy!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.