E3 2010: Zabawa w policjantów i złodziei w najnowszej odsłonie Need for Speed

Need for Speed: Hot Pursuit pojawi się w sklepach już w listopadzie. Gra będzie stawiać na spektakularne pościgi policji za piratami drogowymi i będzie kładła szczególny nacisk na tryb wieloosobowy.

Need for Speed: Hot Pursuit (tytuł brzmi znajomo?) udostępni graczowi dwa rodzaje kariery: w pierwszej z nich wcielimy się w policjanta, w drugiej zaś w pirata drogowego. Co ciekawe, gra nie będzie miała wyraźnego podziału na tryb single i multiplayer: za nasze wyniki w wyścigach uzyskamy takie same nagrody, niezależnie od tego, czy pojedynkujemy się z komputerem, czy innym graczem. A jakie to nagrody? Oczywiście, nowe auta, możliwości ich rozbudowy i nowe trasy. Możemy też liczyć na społecznościowe funkcje gry, takie jak oglądanie pojedynków innych graczy, komentowanie ich wyścigów, porównywanie statystyk, i tak dalej.

Tradycyjnie już będziemy mogli zasiąść za sterami najdroższych samochodów świata. Co ciekawe, będą one dostępne zarówno dla uciekinierów, jak i policjantów. W świecie najnowszego NFS-a pomalowane na barwy policyjne i wyposażone w koguta Lamborghini to typowy widok. I jeszcze jedno: trasy mają być otwarte.

Premiera gry w listopadzie. Twórcą gry jest Criterion Games (firma znana z serii Burnout) a wydawcą Electronic Arts.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.