Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Gry, gadżety i ciekawy konkurs w FAMAGAMES i FAMAHARDWARE

Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, testy przenośnych pamięci USB oraz najciekawsze wydarzenia ze świata gier komputerowych, czyli FAMAHARDWARE & FAMAGAMES w skrócie.

Wakacje to czas, gdy chcecie nieco odpocząć od nowych technologii? Ciepłe dni kojarzą wam się jedynie z letnim wypoczynkiem? Po chwili zastanowienia dochodzicie jednak do wniosku, że nie warto rezygnować z przyjemności na rzecz innej… przyjemności?

Redaktorzy audycji FAMAHARDWARE & FAMAGAMES przygotowali dla was cykl przepełnionych żartem wakacyjnych audycji. Satyryczny Kącik Informatyczny sprawić ma, że na nowe technologie spojrzycie nieco inaczej. Oczywiście nie zabraknie również testów i recenzji, porównań oraz wywiadów z ludźmi z branży. W najbliższą sobotę testy Pendrive’ów od Transcenda o różnych wielkościach i prędkościach. W niedzielę w audycji FAMAGAMES usłyszycie kilka pominiętych ostatnio informacji z targów E3, pojawi się także mały skrót najbliższych recenzji.

Aby zawalczyć między innymi o ramkę cyfrową, odtwarzacz muzyczny, pada do gier, gry i wiele innych nagród od firm TRANSCEND, MEDIA – TECH oraz sklepu komputerowego KOMPIT wystarczy napisać na maila [email protected] w dowolnej formie pisanej (wiersz, opowiadanie, bądź krótkie zdanie) – „Jaki jest twój wymarzony prezent w dziedzinie nowych technologii?” Redaktorzy audycji ocenią i nagrodzą najlepsze prace. Pamiętajcie im więcej zgłoszeń tym więcej sprzętu i gier na nagrody! Prace możecie nadsyłać do 10 lipca włącznie.

Dla przypomnienia:

  • FAMAHARDWARE – sobota godzina 16
  • FAMAGAMES – niedziela godzina 16

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94,9FM.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.