Autorem gry jest Salezjański Wolontariat Misyjny Młodzi Światu

Mundial w Internecie, dołącz do gry

Dzięki grze Join the Game uczestnik przenosi się wirtualnie do RPA, gdzie nie tylko ma okazję poćwiczyć swoje umiejętności gry w piłkę, ale oczami dziecka poznaje warunki życia w tym afrykańskim kraju.

„Join the game!” to nie jest zwykła gra komputerowa. To interaktywna, edukacyjna zabawa, która pozwala nie tylko doskonalić umiejętność gry w piłkę nożną, ale przede wszystkim zabiera gracza w wirtualną podróż do RPA. I to akurat wtedy, kiedy trwają tam Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Gra wymaga od uczestnika ciągłego podejmowania decyzji, dzięki czemu to właśnie gracz decyduje, jaki będzie jej przebieg. Uczestnik, stając się bohaterem gry, ma równocześnie okazję sprawdzić siebie i swój system wartości w zupełnie innym świecie.

Gra przygotowana została w sześciu wersjach językowych i dostosowana jest do wieku graczy- dostępna jest w wersji dla odbiorców w wieku 8-12 lat oraz 13-16, ale tak naprawdę, przeznaczona jest dla każdego, bez względu na wiek.

Wzbogacona o zdjęcia, materiały filmowe i informacje, bawiąc, pozwala jednocześnie poznać bliżej realia życia w RPA i poszerzyć wiedzę na temat Afryki Południowej.

Gra dystrybuowana jest za darmo. Bezpłatnie dostępna jest również na stronie www.join-the-game.org/pl

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.