Garść świeżych informacji na temat gry FIFA 11

W najnowszej grze z serii FIFA tryb menadżera zostanie całkowicie zastąpiony przez nowy moduł o nazwie Kariera. Ma on być jednym z najważniejszych atutów gry.

W grze FIFA 11 zostanie zaprezentowany zupełnie nowy tryb kariery, dzięki któremu będziemy mogli się wcielić w piłkarza, trenera i menadżera wybranej przez nas drużyny. EA SPORTS, twórcy gry, zaprezentowało kilka zrzutów ekranu, by pokazać ów tryb w akcji. Całość przypomina nieco portal internetowy. Wbudowany Kalendarz ułatwi budowę oraz organizację drużyny, informując nas o wszystkich ważnych wydarzeniach

Poprawiony został również moduł transferowy. O wiele większe znaczenie będą miały negocjacje, zarówno z klubem, jak i piłkarzem. Może się więc zdarzyć sytuacja, że transfer nie dojdzie do skutku, bo Beckham będzie kręcił nosem na swoją wypłatę.

Z innych „nowych nowości”, zmieniony został system kontuzji. Teraz urazy będą dzielić się na lekkie (nie wpływają na możliwość gry), przeciętne (krótkie wykluczenie z rozgrywek) i poważne, które wykluczą naszego zawodnika na wiele miesięcy. A co z graczami, którzy będą chcieli wygrać ligę po prostu bawiąc się na boisku? EA SPORTS w sprawie trenera sterowanego sztuczną inteligencją na razie milczy…

Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.