Jesienne plany Nintendo dla konsol Wii i DS

Jako że lato mocno daje się nam we znaki, Nintendo już myśli o jesieni, na której swoje premiery mają mieć nowe tytuły gier dla konsol Wii oraz DS.

Nintendo na trzeci kwartał 2010 roku przygotowuje cały szereg nowych gier dla swoich konsol – Wii oraz DS. Na początek coś dla fanów klasyki – długo oczekiwany tytuł Metroid: The other M dotrze na europejski rynek 3 września. Nieco wcześniej, bo już 23 lipca na nasz rynek trafi gra Dragon Quest IX: Sentinels of the Starry Skies – jedna z największych produkcji na Nintendo DS, stworzona przez Square Enix. Po 25 latach od wprowadzenia na rynek pierwszego tytułu Tetris, Nintendo zapowiada jej najnowszą wersję – Tetris Party Deluxe, która dostępna będzie w Europie od 3 września. Gra oferować ma ponad 20 nowych trybów gry online i z przyjaciółmi.

Dla konsoli DS, przygotowywana jest także gra Art Academy: Learn painting and drawing techniques with step-by-step training, dzięki której będzie można szlifować swoje umiejętności rysowania i malowania. Wszystko przy pomocy dotykowego ekranu przenośnej konsoli.

24 września swoją premierę będzie mieć gra Face Training, która dostarczy dzienną dawkę ćwiczeń dla szczególnych partii twarzy i szyi. Ćwiczenia opracowane przez sławną japońską specjalistkę mięśni mimicznych twarzy – Fumiko Inudo – pomogą zachować witalność i młodość cery na dłużej.

Tymczasem, 17 września na rynek trafi coś dla użytkowników z szpiegowskim i detektywistycznym zacięciem. Gra Last Window: The Secret of Cape West dla Nintendo DS jest przepełniona ukrytymi zagadkami, z którymi gracz musi się zmierzyć.

Wszystkie premierowe tytuły dla konsol Nintendo poznacie zaglądając do galerii powyżej.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.