Najnowsza wersja oprogramowania mobilnego LG PC Suite IV

LG Electronics Polska ogłasza dostępność nowego oprogramowania mobilnego LG PC Suite IV dla użytkowników telefonów komórkowych LG.

Najnowsza wersja aplikacji LG PC Suite pozwala użytkownikom jeszcze lepiej zarządzać treściami multimedialnymi. Oprogramowanie posiada wiele zaawansowanych funkcji, które pozwalają na wykorzystanie i synchronizowanie danych zgromadzonych w telefonie. W dowolnej chwili można połączyć swój telefon z komputerem PC za pomocą portu USB lub poprzez Bluetooth.

Instalacja LG PC Suite IV na dowolnym komputerze osobistym jest prosta i trwa tylko kilka chwil. Użytkownicy telefonów LG otrzymują przyjazny interfejs graficzny, dzięki któremu mogą w nieskomplikowany sposób zarządzać kontaktami, grafiką i multimediami. Korzystając z LG PC Suite IV można w dowolnym momencie przesyłać zdjęcia, filmy i pliki muzyczne z telefonu na komputer i odwrotnie, oraz w nieograniczony sposób dzielić się nimi z przyjaciółmi i społecznością w internecie.

LG PC Suite IV jest w pełni kompatybilna z wybranymi modelami telefonów LG. Dla poprawy wygody użytkowników, projektanci poprawili funkcjonalność dla terminarza spotkań, synchronizacji kontaktów i wiadomości tekstowych.

Ponadto użytkownicy w dowolnej chwili mają możliwość zdalnej aktualizacji oprogramowania telefonu. Przy wykorzystaniu LG PC Suite IV każdy telefon LG może stać się zwykłym modemem, udostępniając połączenia z siecią każdemu komputerowi osobistemu.

Dla architektów aplikacji szczególnie ważnym aspektem było także bezpieczeństwo danych. Użytkownik może wykonać kopię zapasową wszelkich lub wybranych danych znajdujących się w pamięci telefonu.

Aplikacja LG PC Suite IV dostępna jest na stronie LG.

1
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.