Wodoodporny telewizor, czyli prysznic przy Mundialu

AquaTV wprowadza właśnie telewizory do łazienek, dzięki którym każdy z nas może kibicować swojej ulubionej drużynie także w łazience. Zamontowane nad umywalką lub nawet  w kabinie natryskowej, umożliwiają oglądanie newsów i najnowszych notowań giełdowych podczas porannej toalety. Finałowy  mecz  Ligi Mistrzów lub najnowszy hit filmowy oglądany w wannie – to luksus na jaki wspólnie przygotowują nas producenci dzisiejszej elektroniki wraz architektami wnętrz.
Wodoodporny telewizor, czyli prysznic przy Mundialu

W porównaniu do standardowych telewizorów, AquaTV posiadają szereg właściwości poprawiających komfort użytkowania. Przede wszystkim są w pełni wodoodporne i zasilane napięciem 12V, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo.  Można montować  je w pomieszczeniach o dużej wilgotności, a nawet w miejscach tak mocno narażonych na bezpośrednie działanie wody jak kabina natryskowa, sauna lub basen. Podtynkowy system montażu, jaki zaproponowali producenci, sprawia, że ekran telewizora wystaje ze ściany zaledwie na 1 cm.

Ciekawym rozwiązaniem jest system Anti-Fog. Jest to system usuwania pary wodnej z frontowej szyby, dzięki któremu telewizor nie zaparuje nawet podczas goracej kapieli.  Należy w tym miejscu dodać, że producent postarał się również o akcesoria – jak przystało na firmę posiadającą w nazwie “aqua” – również wodoodporne. Na standardowym wyposażeniu jest pływający, wodoodporny pilot, który na pewno docenią najmłodsi amatorzy kąpieli i zabaw łazienkowych. Za dodatkową opłatą, istnieje również możliwość zamówienia wodoodpornych głośników zewnętrznych.

Telewizory łazienkowe posiadają szereg złącz Audio/Video umożliwiających odbiór z zewnętrznych źródeł obrazu, takich jak: antena azartowa lub dekoder telewizji cyfrowej. Dla kinomaniaków jest możliwość podłączenia odtwarzacza BluRay/DVD, dla uzależnionych od Internetu czy Facebook’a  – laptopa, natomiast gracze mają możliwość “podpięcia” konsoli do gier – PlayStation, Xbox czy Wii.

Od teraz wanna może stać się prawdziwym centrum rozrywki. Szkoda tylko, że producenci oprócz wodoodpornego pilota i głośników nie dołączają mini lodówki na zimne piwko i paczki orzeszków solonych  – obowiązkowego zestawu domowego tele-kibica. No cóż – jeszcze wczoraj radio w łazience to był szczyt luksusu. Dzisiaj nadszedł czas wodoodpornych telewizorów.

Więcej:rtv