Urządzenia kompatybilne z usługą: Dakota 10, 20, Colorado 300, 400i, 400c, 400t oraz Oregon 200, 300, 400t, 400i, 400c, 450, 450t, 550, 550t

Zdjęcia satelitarne w nawigacji

Garmin udostępnia możliwość wykupienia rocznej subskrypcji na usługę przesyłu obrazów satelitarnych do przenośnych urządzeń GPS.

Garmin International ogłasza wprowadzenie oferty na roczną subskrypcję usługi BirdsEye Satellite Imagery. Subskrypcja pozwala użytkownikom na nieograniczony przesył wysokiej rozdzielczości zdjęć satelitarnych do kompatybilnych, przenośnych urządzeń GPS. Przy użyciu tej usługi użytkownicy mogą przesyłać do swoich nawigacji lotnicze i satelitarne zdjęcia o wysokiej szczegółowości.

Dzięki obrazom z georeferencją możliwe jest uzyskanie rzeczywistych zdjęć budynków, dróg, tras, gór i innych form ukształtowania terenu, czyli wierne odzwierciedlenie okolicy, w której się znajdujemy. Rozdzielczość obrazu zaczyna się od 0,5 metra na piksel na obszarach o wyższej szczegółowości, a stopień powiększenia rozciąga się od ponad 19 km do 6 metrów.

Użytkownicy zyskują również możliwość nakładania na obrazy BirdsEye Satellite Imagery, map wektorowych, takich jak mapy TOPO, BlueChart lub City Navigator NT, w kompatybilnych urządzeniach Garmin. Dzięki temu uzyskać można realistyczny widok dróg, obiektów, linii brzegowej i ukształtowania terenu, co bardzo ułatwia orientację podczas podróży.

Aby skorzystać z subskrypcji na usługę BirdsEye należy zainstalować na komputerze bezpłatne oprogramowanie BaseCamp, dostępne do pobrania na tej stronie. Subskrypcję aktywować mogą wszyscy posiadacze konta myGarmin, które umożliwia rejestrację urządzenia GPS. Subskrypcja obejmuje jedno urządzenie Garmin. Aby korzystać z usługi na pozostałych urządzeniach, konieczne jest wykupienie dodatkowej subskrypcji.

Cena detaliczna rocznej subskrypcji na usługę BirdsEye wynosi 99 złotych.

Polecane treści:

Samochodowa nawigacja Garmin – ranking

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.