65-calowa, trójwymiarowa plazma Panasonica już w Polsce

Telewizor plazmowy Panasonic VIERA TX-P65VT20 powstał specjalnie z myślą o wyświetlaniu obrazu 3D. Technologia NeoPDP opracowana przez Panasonic zapewnia najlepsze osiągi takich parametrów wyświetlania obrazu, jak częstotliwość odświeżania czy czas reakcji panelu (0,001 milisekundy). Seria telewizorów Panasonic VT20 została wyposażona w systemy High-Speed 3D Drive oraz odświeżanie subpolowe 600 Hz, których współpraca zapewnia skrócenie czasu osiągania szczytowej jasności panelu i pozwala na wyświetlanie naturalnych, intensywnych, jasnych i ostrych obrazów 3D.
Trójwymiarowa plazma Panasonic o przekątnej 65 cali już w Polsce
Trójwymiarowa plazma Panasonic o przekątnej 65 cali już w Polsce

Innym rozwiązaniem, które pozwala na oglądanie ostrych obrazów 3D bez efektu rozmycia jest technologia Crosstalk Resolution. Dzięki zastosowaniu nowo opracowanego filtra gazu i luminoforu, efekt poświaty został zredukowany o jedną trzecią.

Ponadto, telewizor został wyposażony w gniazdo kart pamięci SD, dwa porty USB, moduł DLNA, obsługę zewnętrznych dysków twardych o pojemności od 160 do 1 TB, moduł łączności WiFi, procesor obrazu V-real PRO, funkcję Intelligent Frame Creation Pro, która poprzez wykrywanie i optymalizację reprodukcji ruchu, pozwala na prezentowanie szybkich scen bez zakłóceń, opóźnień i rozmycia obrazu, a także system V-Audio Pro Surround wraz z trzema, 10-watowymi głośnikami 2.1.

Do każdego odbiornika TX-P65VT20 użytkownicy dostają dwie pary specjalnych okularów migawkowych, które pracują w częstotliwości 120Hz i pozwalają na odbieranie obrazów w rozdzielczości 1920×1080 pikseli, wyświetlanych dla każdego oka oddzielnie. Wysyłany do okularów z telewizora sygnał podczerwieni kontroluje interwały otwarcia i zamknięcia migawki okularów, dzięki czemu odbierany obraz posiada zamierzoną jakość.

Panasonic VIERA TX-P65VT20 jest dostępny w Polsce od sierpnia w sugerowanej cenie brutto 18 999 złotych.

Więcej:rtv