Osobisty trener w komórce

Adidas wydaje aplikację dla telefonów komórkowych

Adidas wkracza w świat technologii mobilnych. Koncern wypuścił właśnie aplikację na telefon komórkowy, dzięki której użytkownik będzie mógł skorzystać ze specjalistycznego systemu treningowego.

Adidas miCoach to nowatorski i specjalistyczny system treningowy, w którym znajdą się programy treningowe dedykowane piłce nożnej, futbolowi amerykańskiemu, tenisowi, koszykówce, bieganiu oraz fitnessowi. Aplikacja kierowana jest zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów i trenerów. Wraz z nową aplikacją miCoach, Adidas powiększa gamę indywidualnie dopasowanych programów treningowych. Aplikacja wykorzystująca GPS oraz program z aktywnym monitoringiem kroków, będzie dostępna zarówno poprzez popularny serwis iTunes, jak i przez mniej znane strony, takie jak chociażby Blackberry App World.

Aplikacja miCoach indywidualnie dobiera trening, mobilizuje na każdym kroku, przypomina o celach treningowych i kalendarzu ćwiczeń. Użytkownik dysponuje informacją zwrotną, która pod koniec ćwiczeń jest doskonałą analizą efektywności przebytego treningu. Apka adidas automatycznie synchronizuje się ze stroną micoach.com, dzięki czemu aktualizuje 6 programów treningowych i posiada możliwość stworzenia osobistego programu ćwiczeń.

Ze strony micoach.com można pobrać plan ćwiczeń dopasowany do aktualnego poziomu użytkownika. Progres w treningu jest regularnie odnotowywany i na bieżąco archiwizowany w telefonie.

W trakcie powstawania programów treningowych na telefony, adidas współpracował z najwybitniejszymi specjalistami na świecie, zarówno w sportach indywidualnych, jak i zespołowych. Oprócz hiszpańskiej drużyny narodowej oraz drużyn FC Bayern Monachium i AC Milan, zaangażowano także znanych sportowców, takich jak Reggie Bush oraz Jessicę Ennis.

Twórców nowej aplikacji wsparł również światowej sławy trener Mark Verstegen, który jest założycielem i dyrektorem ‚Athletes Performance Institute’ (API).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.