Bezprzewodowe przesyłanie obrazu z laptopa do telewizora HD

Obraz bez kabli, czyli Intel Wireless Display już w Polsce

Intel

Innowacyjna technologia Wireless Display Intela pozwala podłączyć laptopa do telewizora drogą bezprzewodową, umożliwiając przesył filmów, zdjęć i muzyki bez użycia kabla. Wireless Display we współpracy z rekomendowanym komputerem przenośnym Toshiba Tecra A11-13Q z procesorem Intel Core i5-520M, pozwala na oglądanie filmów i zdjęć, czy zabawę w gry komputerowe bez podłączania dodatkowych kabli do telewizora. Dzięki wykorzystaniu adaptera Netgear Push2TV, użytkownik może oglądać w telewizorze HD wszystko, co pokazuje ekran jego laptopa, co pozwoli przeglądać strony internetowe wprost z ulubionej kanapy czy fotela.

Niewielki i lekki adapter podłączany jest do telewizora poprzez wejście HDMI lub AV Composite. Współpracuje z laptopami, które obsługują technologię Intel Wireless Display i są wyposażone w procesory Intel Core (modele z 2010 roku).

Adapter Netgear Push2TV PTV1000 oraz notebook Toshiba Tecra A11-13Q obsługujący technologię Intel Wireless Display są już dostępne w internetowym sklepie Komputronik.pl, a także w salonach Komputronik.

Cena adaptera Netgear Push2TV PTV1000 wynosi 349 zł, zaś notebook Toshiba Tecra A11-13Q kosztuje 3599 zł.