Nawigacja mierzy 159 x 99 x 12 mm

Panoramiczna, zaawansowana 6-calowa nawigacja BLOW już dostępna w Polsce

Blow

GPS60RBT to kolejny model z rodziny zaawansowanych nawigacji BLOW. 6-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli umożliwia pokazanie dużego obszaru pokonywanej trasy z wieloma szczegółami nawigacyjnymi, bez utraty spójności przekazu. Nawigacja umożliwia korzystanie z podglądu z kamery cofania. 42-kanałowy odbiornik GPS firmy SiRF Star 3i+, w połączeniu z procesorem Centrality Atlas IV ARM 1136JF-S-AT840 o częstotliwości 533 MHz, zapewniają wyjątkową dokładność ustalania położenia. Całość opiera się na platformie Windows CE NET 6.00.

Urządzenie pozwala też szybko ustalić pozycję pojazdu podczas jazdy. BLOW GPS60RBT może służyć jako zestaw głośnomówiący, umożliwiając obsługę zaimportowanej, pełnej książki adresowej telefonu i historii połączeń. W czasie jazdy nawigacja samochodowa inteligentnie wybiera najważniejsze komunikaty wyciszając, w zależności od potrzeb, muzykę, informacje nawigacyjne bądź rozmowy telefoniczne.

Nawigacja współpracuje z najnowszą AutoMapą 6.5 z systemem Traffic, która dostarcza mnóstwo informacji o sytuacji drogowej, pozwalając wyświetlić je bez utraty czytelności trasy. BLOW GPS60RBT wyposażona jest też w łącze Bluetooth do przesyłania danych i głosu z telefonu, system głośnomówiący, wejście audio-wideo i transmiter FM, umożliwiający przesyłanie dźwięku do radia samochodowego.

Wbudowane gniazdo kart microSD pozwala korzystać z pokaźnej biblioteki multimediów zgromadzonych na kartach pamięci w postaci muzyki, zdjęć i filmów. Nawigacja, po podłączeniu do komputera, zachowuje się jak zewnętrzna pamięć masowa umożliwiając przenoszenie plików poprzez „przeciąganie”. Wbudowany transmiter FM umożliwia transmisję dźwięku do samochodowego systemu nagłośnienia.

Podstawowe modele dostępne będą w Polsce w połowie sierpnia w cenach:

BLOW GPS60RBT bez mapy – 598 PLN brutto,

BLOW GPS60RBT + AutoMapa Polska XL – 699 PLN brutto,

BLOW GPS60RBT + AutoMapa Europe – 849 PLN brutto.

Modele z kamerą cofania kosztują natomiast:

BLOW GPS60RBT z kamerą cofania + AutoMapa Polska XL – 823 PLN brutto,

BLOW GPS60RBT z kamerą cofania + AutoMapa Europe – 973 PLN brutto.