Telefony z Windows Phone 7 wyglądają całkiem zgrabnie

Windows Phone zdaniem niektórych obsługiwało się najwygodniej z poziomu sprzętowej klawiatury. “Siódemka” ma to zmienić, jednak LG podchodzi do tematu konserwatywnie: palmofon C900 jest wyposażony w wysuwaną klawiaturę QWERTY a także dwa dotykowe, pojemnościowe przyciski pod ekranem. Pomiędzy nimi, nieco niżej, znajduje się chromowany przycisk Windows. Co ciekawe, na prototypie widać logo sieci komórkowej AT&T, może się wiec okazać, że C900 będzie sprzedawany wyłącznie jako brandowany model.
Telefony z Windows Phone 7 wyglądają całkiem zgrabnie

Dla tych, co nie lubią sprzętowych klawiatur, ciekawą propozycją może się wydać Samsung Cetus i917. Kształtem bardzo przypomina znakomitego Palm Pre. Obudowa jest czarna, błyszcząca i pełna krągłości, co sugeruje, że urządzenie będzie bardzo wygodne jeśli chodzi o noszenie w kieszeni. Telefon będzie brandowany przez AT&T, nie wiadomo, czy i jak będzie dostępny w detalicznej sprzedaży.

Szczegółów niewiele póki co, mimo zbliżającej się premiery. Ale na osłodę polecamy przeklikać galerię załączoną do tego newsa, gdzie znajdziecie dużo fotek nowych palmfonów.