Tego nie możesz przegapić! Przegląd najciekawszych informacji mijającego tygodnia [20.09 – 24.09]

Tego nie możesz przegapić! Przegląd najciekawszych informacji mijającego tygodnia [20.09 – 24.09]

Facebook twierdzi, że nie pracuje nad swoim telefonem 

Przynajmniej oficjalnie. Do tego, redakcja Techcrunch’a dowodzi z uporem godnym wyższej sprawy, że oficjalne oświadczenie nie wspomina o tworzonym przez Facebooka systemie dla urządzeń mobilnych. Kto wie, kto wie…

Tablet HTC z Tegrą 2 i Androidem 3.0

Tak, HTC również pracuje nad tabletem! Wzmianki o Androidzie 3.0 i Tegrze 2 brzmią nad wyraz smakowicie, ale od pomysłu do działającego urządzenia (z systemem, który jeszcze nie wyszedł) daleka droga…

Internet Explorer 9 – 2 miliony pobrań bety!

No, no… Czyżby Microsoftowi udało się przełamać złą passę jeśli chodzi o Explorera i zaskarbić sobie serca geeków najnowszą wersją przeglądarki? Dziewiątka zapowiada się obiecująco i wygląda na to, że będzie równym konkurentem dla reszty przeglądarek.

Microsoft: “nikt nie gra w shootery na PC-tach”

Odważne słowa, podparte znakomitymi wynikami sprzedaży Halo:Reach. Nasi czytelnicy jednak są dalecy od stwierdzenia, że shootery na PC-tach to przeżytek. I my też!

Wizja przyszłości według Nvidii

Nvidia ostro bierze się do pracy. Na konferencji zaprezentowano nowe technologie, które są właśnie opracowywane. Zapowiedziano produkcję wydajniejszych układów dla urządzeń mobilnych, dzięki czemu ich funkcjonalność zmieni się diametralnie.

Wicedyrektor Nokii mistrzem ciętej riposty

Anssi Vanjoki nie ufa Androidowi i swą nieufność wyraża w dość specyficzny sposób. Jeśli interesują was plotki i skandale ze światka IT to sprawdźcie to koniecznie.

7-calowy tablet Della

Kolejny dzień, kolejny tablet. Tym razem od Della. Zaprezentowany przez założyciela firmy Michaela Della, 7-mio calowy tablet spowodował małe zamieszanie na konferencji w San Francisco. 

Zune jednak nie dla Polski

Zune w Polsce.. miało być tak pięknie, ale w tym roku musi nam wystarczyć polski X-box Live. Jak myślicie, co będzie pierwsze? iTunes czy Zune?

HTC Desire HD w pełnej krasie

Jeśli rozważacie wymianę, bądź kupno smartphone’a to koniecznie sprawdźcie zebrane przez nas informacje o HTC Desire HD. Ciekawe jak wypadnie w porównaniu do telefonów z Windows Phone 7…

YouTube i inne jemu podobne serwisy nie muszą się martwić o prawa autorskie 

Koniec odpowiedzialności wielkich serwisów, ale czy to brzemię przejmą na siebie ich użytkownicy? Prawa autorskie w sieci mogą być jednym z gorętszych tematów w 2011.