Wii Party zadebiutuje 8 października

Wii Party, czyli konsolowa zabawa na całego

Nintendo zapowiada zestaw gier Wii Party, który trafi na półki sklepowe 8 października. Sprzedawany będzie wraz z dodatkowym pilotem Wii.

Nintendo przygotowuje kolejne oceany rozrywki dla użytkowników swojej konsoli do gier Wii. 8 października do sklepów trafi zestaw gier Wii Party, który podobnie jak Wii Sport i Wii Fit, składać się będzie z ponad 80 różnych mini-gier. Dzięki dodatkowemu, białemu pilotowi, który dokładany będzie do zestawu, wspólnie bawić się będzie mogło nawet do czterech osób. Zestaw zapewni 13 różnych trybów gry, w tym House Party zapewniający „nowy poziom interaktywności” i zawierający:

  • Hide ‚n’ Hunt (2-4 graczy) – jeden gracz chowa pilota gdzieś w pokoju, podczas gdy reszta graczy czeka na zewnątrz. Po chwili są oni zaproszenie do środka, aby rozpocząć poszukiwania. Wskazówką są dźwięki wydawane przez pilota.
  • Animal Tracker (2-4 graczy) – gracze przysłuchują się odgłosom zwierząt dochodzącym z pilotów Wii i decydują, który jest właściwym zwierzęciem. Kto wybierze właściwego pilota jako pierwszy, ten wygrywa.
  • Time Bomb (2-4 graczy) – gra, w której gracze udają, że pilot jest bombą i muszą go podawać bez potrząsania.
  • Word Bomb (2-4 graczy) – podobna do Time Bomb, jednak tu każdy gracz ma do 10 sekund, aby powiedzieć słowo z danej kategorii. Jeśli gracz nie wypowie odpowiedniego słowa i naciśnie guzika A na czas, bomba wybuchnie.
  • Buddy Quiz (3-4 graczy) – jeden z graczy wybrany jako „Buddy” musi odpowiedzieć na zestaw pytań. Reszta graczy musi przewidzieć odpowiedzi jakie Buddy udzieli.
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.