Wii Party zadebiutuje 8 października

Wii Party, czyli konsolowa zabawa na całego

Nintendo zapowiada zestaw gier Wii Party, który trafi na półki sklepowe 8 października. Sprzedawany będzie wraz z dodatkowym pilotem Wii.

Nintendo przygotowuje kolejne oceany rozrywki dla użytkowników swojej konsoli do gier Wii. 8 października do sklepów trafi zestaw gier Wii Party, który podobnie jak Wii Sport i Wii Fit, składać się będzie z ponad 80 różnych mini-gier. Dzięki dodatkowemu, białemu pilotowi, który dokładany będzie do zestawu, wspólnie bawić się będzie mogło nawet do czterech osób. Zestaw zapewni 13 różnych trybów gry, w tym House Party zapewniający „nowy poziom interaktywności” i zawierający:

  • Hide ‚n’ Hunt (2-4 graczy) – jeden gracz chowa pilota gdzieś w pokoju, podczas gdy reszta graczy czeka na zewnątrz. Po chwili są oni zaproszenie do środka, aby rozpocząć poszukiwania. Wskazówką są dźwięki wydawane przez pilota.
  • Animal Tracker (2-4 graczy) – gracze przysłuchują się odgłosom zwierząt dochodzącym z pilotów Wii i decydują, który jest właściwym zwierzęciem. Kto wybierze właściwego pilota jako pierwszy, ten wygrywa.
  • Time Bomb (2-4 graczy) – gra, w której gracze udają, że pilot jest bombą i muszą go podawać bez potrząsania.
  • Word Bomb (2-4 graczy) – podobna do Time Bomb, jednak tu każdy gracz ma do 10 sekund, aby powiedzieć słowo z danej kategorii. Jeśli gracz nie wypowie odpowiedniego słowa i naciśnie guzika A na czas, bomba wybuchnie.
  • Buddy Quiz (3-4 graczy) – jeden z graczy wybrany jako „Buddy” musi odpowiedzieć na zestaw pytań. Reszta graczy musi przewidzieć odpowiedzi jakie Buddy udzieli.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.