Odpowiedz na proste pytanie i zgarnij nagrodę!

Konkurs! Historia w grach – wygraj zaproszenie na wykład!

CHIP.pl i Cenega Polska przygotowali konkurs dla czytelników. Do wygrania jest 10 zaproszeń na spotkanie ze znanym historykiem Jackiem Komudą pt.: "Tworzenie gier komputerowych oczami historyka".

Jeżeli graliście w Wiedźmina czy Earth 2160, musicie wiedzieć, że scenariusze do obu tych gier napisał właśnie Jacek Komuda. Co więcej jest autorem licznych książek i opowiadań m.in.: „Opowieści z Dzikich Pól”, „Bohun” czy „Samozwaniec”. Uczestniczył też w pracach nad najnowszą grą Polskie Imperium: od Krzyżaków do Potopu w których to pilnował, aby realia historyczne zostały zachowane.

Wykład Jacka Komudy odbędzie się 20 października o godzinie 18.00 w Muzeum Narodowym w Warszawie. Zastanawiałeś się ile jest historycznej prawdy w grach komputerowych? Nawet w tych edukacyjnych? Teraz masz możliwość to sprawdzić! Wydawać by się mogło, że nauka i rozrywka nie mogą iść w parze. Nic bardziej mylnego! To nieczęste wydarzenie poświęcone zostanie właśnie tworzeniu gier komputerowych i ich zgodności z realiami historycznymi. Główne tematy, jakie będą poruszane to:
– Powstawanie gry historycznej
– Wierność faktom w grach komputerowych
– Sam stwórz historię Polski
– Panel dyskusyjny.

Aby wygrać zaproszenie wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie:

Ulrich von Jungingen nosił tytuł:

  1. Wielki Miś
  2. Wielki Mistrz
  3. Wielki Mały Człowiek

Odpowiedzi (numer odpowiedzi lub prawidłowy tytuł) wraz z nickiem uczestnika prosimy kierować na adres [email protected] Przypominamy, że w konkursie mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy. Wśród osób, które odpowiedzą na pytanie do 12 października 2010 rozlosujemy 10 zaproszeń.

Powodzenia!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.