Odpowiedz na proste pytanie i zgarnij nagrodę!

Konkurs! Historia w grach – wygraj zaproszenie na wykład!

CHIP.pl i Cenega Polska przygotowali konkurs dla czytelników. Do wygrania jest 10 zaproszeń na spotkanie ze znanym historykiem Jackiem Komudą pt.: "Tworzenie gier komputerowych oczami historyka".

Jeżeli graliście w Wiedźmina czy Earth 2160, musicie wiedzieć, że scenariusze do obu tych gier napisał właśnie Jacek Komuda. Co więcej jest autorem licznych książek i opowiadań m.in.: „Opowieści z Dzikich Pól”, „Bohun” czy „Samozwaniec”. Uczestniczył też w pracach nad najnowszą grą Polskie Imperium: od Krzyżaków do Potopu w których to pilnował, aby realia historyczne zostały zachowane.

Wykład Jacka Komudy odbędzie się 20 października o godzinie 18.00 w Muzeum Narodowym w Warszawie. Zastanawiałeś się ile jest historycznej prawdy w grach komputerowych? Nawet w tych edukacyjnych? Teraz masz możliwość to sprawdzić! Wydawać by się mogło, że nauka i rozrywka nie mogą iść w parze. Nic bardziej mylnego! To nieczęste wydarzenie poświęcone zostanie właśnie tworzeniu gier komputerowych i ich zgodności z realiami historycznymi. Główne tematy, jakie będą poruszane to:
– Powstawanie gry historycznej
– Wierność faktom w grach komputerowych
– Sam stwórz historię Polski
– Panel dyskusyjny.

Aby wygrać zaproszenie wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie:

Ulrich von Jungingen nosił tytuł:

  1. Wielki Miś
  2. Wielki Mistrz
  3. Wielki Mały Człowiek

Odpowiedzi (numer odpowiedzi lub prawidłowy tytuł) wraz z nickiem uczestnika prosimy kierować na adres [email protected] Przypominamy, że w konkursie mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy. Wśród osób, które odpowiedzą na pytanie do 12 października 2010 rozlosujemy 10 zaproszeń.

Powodzenia!

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.