Szkolenia w ramach Akademii Azure trwają dwa dni, a koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 150 zł netto

Microsoft zaprasza na Akademię Azure

Microsoft rozpoczął cykl szkoleń poświęconych platformie Windows Azure – Akademia Azure.

Ubiegłoroczna edycja Akademii Microsoft, która poświęcona była zagadnieniom związanym z Internetem i technologiami internetowymi pokazała, że istnieje wielka potrzeba na podobne szkolenia. Z Akademii Internetowej skorzystało ponad 1 000 osób w całym kraju. W tym roku Akademia Microsoft dotyczy platformy Windows Azure, która służy do tworzenia aplikacji komputerowych w środowisku chmury obliczeniowej (cloud computing).

„Akademia Azure jest skierowana do osób chcących poznać Windows Azure oraz SQL Azure, do ludzi zajmujących się projektowaniem systemów informatycznych, architekturą aplikacji, programowaniem oraz tworzeniem stron WWW,”

– powiedział Dariusz Piotrowski, dyrektor działu Developer & Platform Group w polskim oddziale firmy Microsoft.

Szkolenia Akademii Azure są otwarte zarówno dla osób prywatnych, jak i przedstawicieli firm. W trakcie zajęć uczestnicy poznają technologię chmury obliczeniowej w praktyce, począwszy od założenia własnej subskrypcji Windows Azure, poprzez poznanie narzędzi platformy, zasad tworzenia nowych aplikacji, po skalowanie architektury Azure czy też przeprowadzenie procesu migracji w SQL Azure.

„Uczestnicy Akademii Azure nauczą się efektywnego używania tych narzędzi w swojej pracy,”

– dodaje Dariusz Piotrowski. –

„Windows Azure to praktycznie nieograniczone środowisko robocze w strukturze cloud computing”

.

Wszystkie szkolenia w ramach Akademii Azure będą przeprowadzane przez certyfikowane ośrodki szkoleniowe Microsoft mieszczące się w 11 miastach Polski: Białymstoku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie oraz we Wrocławiu. Podczas rejestracji prowadzonej przez stronę www.microsoft.com/poland/aa/ należy wybrać odpowiednie miasto oraz ośrodek, w którym chce się uczestniczyć w szkoleniu. Ostatnie szkolenie zakończy się 14 grudnia br.

Szkolenia w ramach Akademii Azure trwają dwa dni, a koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 150 zł netto. Ze szkoleń może w tym roku skorzystać 500 osób, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.