Windows Phone 7: 13-minutowa zabawa Samsungiem i fotki nowego LG (wideo)

Do Sieci wyciekły pierwsze oficjalne materiały promocyjne LG E900, który najprawdopodobniej będzie sprzedawany jako Optimus 7. Urządzenia ma, według niepotwierdzonych informacji, gigahercowy procesor, 256 MB pamięci RAM, 3,8-calowy ekran i 16 gigabajtów pamięci. Smartfon zadebiutuje najpierw w Europie.
Windows Phone 7: 13-minutowa zabawa Samsungiem i fotki nowego LG (wideo)

Pojawiły się też materiały dotyczące Samsunga i8700, który będzie najprawdopodobniej sprzedawany jako Omnia 7. Podobnie jak powyższy konkurent od LG, będzie miał gigahercowy procesor i 256 MB RAM. Nie znamy jednak rozmiarów ekranu i najprawdopodobniej będzie miał tylko 8 gigabajtów pamięci. Warto zwrócić uwagę na dołączony do Windowsa Samsing Hub, który pokazuje prognozę pogody i informacje giełdowe.

Pojawiły się też pierwsze recenzje, mimo nałożonego przez Microsoft embargo. John Gruber z Daring Fireball, znany fan Apple’a i jego produktów, ocenił pozytywnie nowego Windowsa. Stwierdził, że gdyby miał do wyboru Androida i Windows Phone 7. Z kolei Noah Kravitz, naczelny witryny phonedog.com stwierdził, że “interfejs iPhone’a wygląda jak dinozaur porównując go z Windows Phone 7”.