Wojciech Olejniczak nie lubi PlayStation? (aktualizacja)

Polityka

Wojciech Olejniczak, kandydat na prezydenta Warszawy, przy okazji manifestacji poparcia dla budowy stadionu, napisał na swoim blogu kilka słów poparcia dla ludzi aktywnych fizycznie. Cytujemy fragment: ”

Warunek pierwszy: zorganizowanie programów edukacyjno-sportowych dla okolicznej młodzieży. Czas oderwać młodych warszawiaków od Playstation i dopalaczy.”

No cóż, miłościwie nam panujący uwolnili już nas od dopalaczy. Sony, jak SLD dojdzie do władzy to czeka cię podobny los! 😉 OK., to oczywiście żart i zdajemy sobie sprawę z tego, co pan Olejniczak miał na myśli. Ale nie zdziwimy się, jak zostanie powołana sejmowa komisja śledcza w sprawie faworyzowania Xboksa i Wii nad PlayStation… i to tuż przed premierą kontrolera Kinect! Spisek!

Redakcja Games World otrzymała oświadczenie Wojciecha Olejniczaka w tej sprawie, które publikujemy i u nas:

Szanowni Państwo,

Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Gra na Playstation (i innych konsolach) to świetna zabawa. Nie ma nic złego w graniu w FIFĘ, czy PES. Problem pojawia się, gdy jest to jedyna forma kontaktu ze sportem. Tego dotyczył mój wpis na blogu. Rozwiewam wszelkie wątpliwości i delegalizacji Playstation mówię: nie.

Nie lekceważę potęgi Playstation! Listy do Państwa redakcji są jej najlepszy dowodem.

Z wyrazami szacunku

Wojciech Olejniczak

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News