To, za co inni będą musieli płacić, użytkownicy LG Swift 7 będą mieli za darmo

LG rozdaje aplikacje dla Windows Phone 7! Szkoda, że (jeszcze) nie w Polsce

LG i Microsoft nawiązały współpracę, której celem jest zapewnienie bezpłatnego dostępu do aplikacji działających na systemie operacyjnym Windows Phone 7, dla wszystkich użytkowników telefonów LG.

LG i Microsoft będą oferować w Windows Phone Marketplace najnowsze aplikacje działające w systemie Windows Phone 7, których zastosowanie użytkownicy będą mogli sprawdzić w wielu obszarach codziennego życia i pracy – np. takich jak sieci społecznościowe czy gry. Co 60 dni zostanie udostępnionych 10 bezpłatnych aplikacji o wartości ponad 30 dolarów. Osoby korzystające z telefonów LG pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 7, przez pierwsze 60 dni będą mogły pobierać bezpłatnie aplikacje za pośrednictwem centrum aplikacji LG.

Ponadto LG Electronics będzie oferować użytkownikom systemu Windows Phone 7 bezpłatny dostęp do aplikacji, które zostaną przez nią opracowane. Programy te będą także dostępne w centrum aplikacji LG i będą przeznaczone między innymi do obsługi portali społecznościowych. Oferta będzie obejmować takie programy jak Type n Walk i Voice SNS, a także praktyczne narzędzia, np. Subway AR.

Warto jednak wspomnieć, że wyboru które aplikacje w danym okresie będą darmowe, dokonywać będą firmy LG i Microsoft. Usługa jest już dostępna, jednak w Polsce LG Swift 7 dostępny będzie w sprzedaży dopiero 12 listopada.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.