Moc recenzji sprzętu i gier w radiu FAMA

Sobotnie wydanie FAMAHARDWARE przyniesie słuchaczom masę najnowszych testów. W audycji pojawią się między innymi smartfon HTC Legend, obudowa Huntkey H921 oraz słuchawki Media-Tech Nemesis MT3537.
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu
Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

W niedzielę posłuchacie co redaktorzy FAMAGAMES sądzą o najnowszych przygodach agenta 007, z czym powiązana jest recenzja gry James Bond BloodStone. Pojawi się również zajawka zbliżających się recenzji – Star Wars The Force Unleashed II, Call of Duty Black Ops, Two Worlds II oraz Need For Speed Hot Pursuit.

Zapraszamy do zapoznania się z pracami konkursowymi, dzięki którym słuchacze audycji zapewnili sobie 3 egzemplarze gry Drakensang The River of Time od firmy Techland – http://owned.pl/news/3019/ROZWIAZANIE_KONKURSU_opowiesci_z_Aventurii_z_Tech landem/ Można też włączyć się do walki o podkładkę QPAD CT Fx. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie i liczyć na szczęście w losowaniu – “Które miejsce w 2010 roku ekipa Counter Strike Frag eXecutors zajęła na WCG 2010 i w jakim składzie występowała w Los Angeles?” Odpowiedzi wysyłajcie na maila [email protected] do 30 listopada.

W audycji FAMAHARDWARE w mikołajki rozdane zostaną prezenty od AVG Technologies. Wystarczy, że opiszecie w kilku zdaniach wasze wrażenia z użytkowania darmowych pakietów antywirusowych AVG lub przedstawicie z jakimi o opiniami na ich temat się spotkaliście. Wszystko to wysyłacie mailem o tytule “KONKURS-AVG” na adres [email protected] do południa 4go grudnia włącznie. Autorzy 3 najlepszych prac zostaną obdarowani pudełkowymi egzemplarzami pakietów AVG 2011 Internet Security.

Dla przypomnienia:

  • FAMAHARDWARE – sobota godzina 16
  • FAMAGAMES – niedziela godzina 16

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Płocka czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.