Adobe Acrobat X już w polskiej wersji językowej

Polska wersja Adobe Acrobat X już dostępna

Adobe wydało polską wersję językową oprogramowania Acrobat X, która oferuje nowe usługi wymiany dokumentów Acrobat.com oraz nowe funkcje, jak Action do automatyzacji zadań.

Nowe funkcje typu Action w Adobe Acrobat X umożliwiają automatyzację rutynowych, wieloetapowych zadań oraz ich łatwe udostępnianie współpracownikom, co zmniejsza zapotrzebowanie na szkolenie. Mając do dyspozycji nowe układy graficzne, tematy wizualne i palety kolorów w zestawach PDF Portfolio, profesjonalni użytkownicy mogą decydować o sposobie przedstawienia treści i możliwościach korzystania z nich przez użytkowników.

Nowy pakiet Acrobat X Suite maksymalizuje możliwości rozwiązań Adobe Photoshop i Adobe Acrobat w zakresie gromadzenia, edycji i łączenia treści cyfrowych bezpośrednio z pulpitu oraz tworzenia dynamicznych komunikatów.

Nowe funkcje integracji z oprogramowaniem Microsoft SharePoint zapewniają spójność dokumentów PDF w całym przedsiębiorstwie. Użytkownicy mogą logować się do współużytkowanych plików PDF w celu ich przeglądania i edycji. Uproszczony proces ułatwia dużym przedsiębiorstwom wdrażanie i konfigurowanie aktualizacji oprogramowania Adobe Reader X i Acrobat X, z obsługą oprogramowania Microsoft SCCM i SCUP, oraz zarządzanie nimi, a także dostosowywanie się do standardów ISO.

Ceny i dostępność:

Pakiet Acrobat X w wersji PL i związane z nim produkty jest już dostępny w Polsce u autoryzowanych przedstawicieli firmy Adobe. Sugerowane ceny detaliczne przedstawiają się następująco:

  • cena pakietu Acrobat X Standard: 349 Euro (aktualizacja: 165 Euro) [EU English, PL]
  • cena pakietu Acrobat X Pro: 559 Euro (aktualizacja: 239 Euro) [EU English, PL]
  • cena pakietu Acrobat X Suite: 1199 Euro (nowy produkt) [EU English]

Bezpłatna 30-dniowa wersja próbna oprogramowania Acrobat Pro jest dostępna pod tym adresem.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.