VGA 2010: Najciekawsze nowości wśród gier wideo

Rozdanie nagród VGA już za nami. Wielka gala to tradycyjnie dużo poklepywania się po plecach i gratulowania sobie wzajemnych sukcesów. Ale pokazano też kilka gorących nowości!

Nagrody za najlepsze produkty to coś, co interesuje reklamodawców, inwestorów. To też czas wzajemnego poklepywania się po plecach. Jednak tego typu gale to świetna okazja na pokazanie swoich planów na przyszłość. Nie inaczej było i na imprezie Video Game Awards. Wybraliśmy dla was trzy najciekawsze zapowiedzi:

Batman: Arkham Asylum był jedną z najlepszych gier, w jakie graliśmy i zdecydowanie najlepszą „grową” adaptacją komiksu wszech czasów. Zwiastun drugiej części, czyli Batman: Arkham City nie pokazuje urywków z gry. Ale jakość renderingu poraża.

Mass Effect to dziwna gra. Pomieszanie interaktywnego filmu, gry RPG i shootera. Miał mnóstwo wad ale kocha go prawie cały świat. My uważamy obie części za jedną z najlepszych sag science-fiction. Trzecia i ostatnia część trylogii, czyli Mass Effect 3, była zapowiadana od dawna. Dziś mamy pierwszy render, mówiący nieco o fabule. Nie możemy się doczekać!

Portal pokazał, że gra logiczna wciąż może wciągnąć miliony graczy i doskonale się sprzedać. Logicznym więc wydaje się jej kontynuacja.

Portal 2

już jest w końcowej fazie produkcji i ma być nieporównywalnie bardziej rozbudowany od poprzednika. Ma to zarazem nie przeszkadzać byciu „user-friendly”. Grę robi Valve, twórca serii Half-Life, więc nie trzymamy za słowo. Wierzymy!

Na targach zaprezentowano dziesiątki innych tytułów. Na co czekacie?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.