Telefony z Windows Phone 7 wyglądają całkiem zgrabnie

O Windows Phone 7 już małe co nieco wiemy. Ale co z telefonami? Redakcji Engadget udało się zapoznać z dwoma modelami: Samsung Cetus i917 i LG C900.

Windows Phone zdaniem niektórych obsługiwało się najwygodniej z poziomu sprzętowej klawiatury. „Siódemka” ma to zmienić, jednak LG podchodzi do tematu konserwatywnie: palmofon C900 jest wyposażony w wysuwaną klawiaturę QWERTY a także dwa dotykowe, pojemnościowe przyciski pod ekranem. Pomiędzy nimi, nieco niżej, znajduje się chromowany przycisk Windows. Co ciekawe, na prototypie widać logo sieci komórkowej AT&T, może się wiec okazać, że C900 będzie sprzedawany wyłącznie jako brandowany model.

Dla tych, co nie lubią sprzętowych klawiatur, ciekawą propozycją może się wydać Samsung Cetus i917. Kształtem bardzo przypomina znakomitego Palm Pre. Obudowa jest czarna, błyszcząca i pełna krągłości, co sugeruje, że urządzenie będzie bardzo wygodne jeśli chodzi o noszenie w kieszeni. Telefon będzie brandowany przez AT&T, nie wiadomo, czy i jak będzie dostępny w detalicznej sprzedaży.

Szczegółów niewiele póki co, mimo zbliżającej się premiery. Ale na osłodę polecamy przeklikać galerię załączoną do tego newsa, gdzie znajdziecie dużo fotek nowych palmfonów.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.