Najlepsze gry i programy do zainstalowania na telefonie Samsung S8500 Wave (system bada OS).

Najlepsze darmowe aplikacje na bada OS #4

Szybki dostęp do wygodnego facebooka. Aplikacja, która znajdzie najtańszą taksówkę w obcym mieście. Świetna strzelanka 3D ze znakomitą fizyką. Oto najlepsze aplikacje do telefonów Samsung Wave!

Kolejne zestawienie najlepszych aplikacji na system operacyjny bada OS. Innymi słowy, jest to zestawienie aplikacji dla telefonów Samsung S8500 Wave oraz Samsung S8530 Wave II.

Tym razem przedstawiamy alternatywną wersję facebooka (do niezbyt udanej aplikacji wbudowanej w telefon), świetną strzelankę 3D z zaskakująco dobrą fizyką. Ponadto w zestawieniu znajduje się aplikacja do szacowania ile nasz telefon wytrzyma jeszcze na baterii, mobilna wersja demotywatorów oraz aplikacja wyszukująca najtańsze korporacje taksówkowe w różnych polskich miastach.

Przypominam nieśmiało, że nie jest to pierwsze zestawienie najlepszych aplikacji na bada OS i zalecam zapoznanie się z poprzednimi zestawieniami, które publikujemy co tydzień.

facebook.touch (facebook przez przeglądarkę)

pobierz: http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000238181 Tak, wiem że Samsung Wave ma wbudowanego klienta Facebooka. Jednak w mej opinii jego funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia. Dlatego wolę korzystać Facebooka przez przeglądarkę internetową. Opisywana aplikacja to nic innego, jak skrót widoczny jako widżet, który przenosi nas pod adres touch.facebook.com. Proste, ale skuteczne rozwiązanie.

Dotykowy facebook wprost z pulpitu. Szybciej i wygodniej, niż przez wbudowaną aplikację.

Dotykowy facebook wprost z pulpitu. Szybciej i wygodniej, niż przez wbudowaną aplikację.

SpaceHell_badaCupPL (klawa strzelanka)

pobierz: http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000309205 Bardzo ciekawa gra typu side-scroller, czyli coś jak pierwsze wersje Duke Nukem. Graficznie prezentuje się znakomicie. Równie duże wrażenie zrobiła na mnie fizyka w grze. Wiele przedmiotów można przesuwać, popychać i sprawiało mi to wiele radochy. Gra zwyciężyła w konkursie na najlepszą aplikację BadaCup, który jest organizowany przez firmę Samsung.

SpaceHell to świetna gra ze znakomitą grafiką 3D.

SpaceHell to świetna gra ze znakomitą grafiką 3D.

BatteryCheck (sprawdzanie poziomu baterii)

pobierz: http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000059876 Jak sprawdzić dokładnie stan naładowania baterii? Wystarczy wejść w Menu, następnie Ustawienia, potem O telefonie, tutaj klikamy Info syst. i jeszcze tylko przejście na zakładkę Bateria. Tak, nie jest to zbyt wygodne. Dlatego lepiej zainstalować aplikację BatteryCheck, która podaje dokładne informacje o stanie baterii. Ponadto program potrafi oszacować czas pracy w stanie czuwania, podczas oglądania filmów, słuchania muzyki, telefonowania, czy też używania Wi-Fi.

Jesteś ciekaw ile jeszcze wytrzyma twój telefon na baterii? Zainstaluj BatteryCheck.

Jesteś ciekaw ile jeszcze wytrzyma twój telefon na baterii? Zainstaluj BatteryCheck.

Demotywator_badaCupPL (trzeba tłumaczyć? :))

Wykazujesz silne uzależnienie od demotywatorów? Nie możesz pozwolić sobie nawet na jednodniowe odstawienie demotów, a nie zawsze masz dostęp do komputera? Oto rozwiązanie Twych problemów, czyli Demotywatory na bada OS. Co ciekawe autor programu nie odwalił fuszerki i zoptymalizował wszystko do rozmiarów ekranu telefonu komórkowego.

Demotywatory zoptymalizowane do możliwości wyświetlacza telefonu? Proszę bardzo.

Demotywatory zoptymalizowane do możliwości wyświetlacza telefonu? Proszę bardzo.

ZlapTaxi_badaCupPL

pobierz: http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000347305 Szukasz najtańszej korporacji taksówkowej? Zainstaluj tą aplikację. Przydaje się szczególnie wtedy, gdy nagle lądujemy w obcym mieście i nie chcemy przepłacić za kurs. Aplikacja ma możliwość sortowania po nazwie oraz po cenie. Ponadto możemy wybrać, że chcemy płacić kartą, bowiem nie w każdej korporacji jest taka możliwość. Wadą jest stosunkowo niewielka liczba miast. Autorów prosimy o więcej!

ZlapTaxi, czyli jak znaleźć najtańszą taksówkę w obcym mieście.

ZlapTaxi, czyli jak znaleźć najtańszą taksówkę w obcym mieście.
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.