Poznaj swoje emocje, dzięki projektowi „Komputerowa, automatyczna analiza spontanicznej ekspresji twarzy”

Dzięki wdrożonemu przez firmę Asesor Ewaluacja i Rozwój projektowi poznasz odpowiedź na pytanie, jakie emocje ukryte są w ludzkiej twarzy.

„Komputerowa, automatyczna analiza spontanicznej ekspresji twarzy” to program, który służy do identyfikacji  emocji. Weryfikuje zarówno znak (pozytywne – negatywne), nasilenie, jak i autentyczność uczuć. Jak działa? Na podstawie przesłanego zdjęcia program komputerowy określa poziom i rodzaj ukrytych w mimice twarzy emocji. O szczerości prezentowanych uczuć wnioskuje się na podstawie analizy zgodności ekspresji emocjonalnej oraz niedostrzegalnych dla świadomego spostrzegania mikroekspresji twarzy – niekontrolowanych zachowań mimicznych trwających około 30ms. Dodatkowo firma Asesor Ewaluacja i Rozwój oprócz analizy ekspresji mimiki  proponuje także zajęcia dotyczące zgłębiania wiedzy emocjonalnej dotyczącej siebie i innych.

Poznanie i zrozumienie emocji oraz zdolność zapanowania nad nimi jest we współczesnym świecie jedną z ważniejszych umiejętności. Otaczająca nas rzeczywistość społeczna stwarza konieczność podejmowania szybkich i trafnych decyzji. To jest trudne zwłaszcza dla osób wrażliwych o wysokiej reaktywności. Praca zawodowa wymaga od nas kreatywności, świeżego spojrzenia oraz silnego akcentowania własnej indywidualności podczas współpracy w grupie. Firma Asesor Ewaluacja i Rozwój wykorzystuje projekt w celu usprawnienia życia osobistego i zawodowego osób starających się o pracę. Każda osoba przechodzi specjalistyczne szkolenia oraz sesje treningowe, na których nauczy się doświadczania i panowania nad emocjami” –

powiedział Sławomir Balcerzak, dyrektor Asesor Ewaluacja i Rozwój.

Program działa w następujących obszarach:

  • Optymalizacja i podniesienie skuteczności autoprezentacji, reklam produktów i usług;
  • Zgłębianie wiedzy emocjonalnej dotyczącej siebie i innych;
  • Rozwój osobisty i zawodowy.

Więcej informacji: www.asesor.edu.pl

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.