Dedykowana wersja aplikacji ipla na iPada

Już dziś wszyscy użytkownicy iPada mają do swojej dyspozycji dedykowaną wersję aplikacji ipla dla tabletu firmy Apple. Równocześnie wypuszczona została nowsza, bardziej rozbudowana wersja aplikacji na telefony komórkowe z systemem Android.

W Apple App Store dostępna jest już najnowsza wersja aplikacji ipla na iPada, która została zaprojektowana specjalnie na potrzeby tego tabletu. Wcześniej użytkownicy mogli korzystać z wersji przygotowanej pod telefon iPhone. Na użytkowników czeka nowy interfejs, w którym do informacji tekstowych dodane zostały grafiki, jak również dużo udoskonaleń i ciekawych rozwiązań. Wprowadzona została wyższa jakość, teraz materiały będzie można oglądać w jakość telewizyjnej SD.

Aplikacja ipla na iPada daje dostęp do bazy ponad 18 tysięcy materiałów wideo, w tym programów telewizyjnych, seriali i serwisów informacyjnych. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń mobilnych mamy możliwość pobierania plików VOD do wersji off-line.

Dodane zostały również dwie nowe kategorie: popularne wideo oraz popularne kategorie. Nowa wersja aplikacji daje możliwość użytkownikowi zdecydować, która z 7 kategorii jest dla niego najbardziej atrakcyjna, poprzez wybranie własnej kolejności wyświetlanych pozycji. Dla wygody użytkowania przybudowany został również ekran polecane. Aby użytkownik w łatwy i przejrzysty sposób mógł zarządzać swoim kontem dodana została zakładka „Moja ipla”.

Jednocześnie udoskonalona została wersja aplikacji ipla na telefony z systemem Android. W ramach wersji 1.1 zostało dodane menu skrótów umożliwiające szybkie przejście do najczęściej używanych sekcji ipla. Dla wygody i większej intuicyjności  treści VOD dodane zostały graficzne elementy menu – Wideo.

Dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych z systemem Android, którzy chcą być na bieżąco z najświeższymi informacjami z kraju i ze świata udostępniony został pakiet iplaNEWS. W jego skład wchodzą trzy serwisy newsowe grupy Polsat: Polsat News – to codzienna dawka najnowszych, najciekawszych i przejrzystych informacji, TV Biznes to kanał biznesowo-informacyjny oraz Superstacja, w której na widzów czekają najciekawsze programy informacyjno-rozrywkowe. Pakiet iplaNEWS przez okres 30 dni będzie bezpłatny.

Poprawiona została również wydajności i szybkość działania aplikacji, tak aby użytkownicy wolniejszych telefonów z systemem Android  mogli również korzystać z ipla.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.