Lubię poniedziałki: 5 najlepszych prezentów na Dzień Kobiet

8 marca już jutro. Planowałeś kupić jej w tym roku coś fajnego, ale kompletnie nie masz pomysłu, co to jest to “coś fajnego”. Za to lubisz komputery i ona też wie, że lubisz komputery, co daje Ci nieco większy margines błędu nazwany potocznie “ale za to jak się starał”. Zebraliśmy dla Was kilka pomysłów, które mogą się przydać. Oto one:
Lubię poniedziałki: 5 najlepszych prezentów na Dzień Kobiet

1. Konsola Nintendo Wii

Nintendo Wii

Nintendo Wii

Najpopularniejsza konsola wśród płci pięknej to właśnie Nintendo Wii. Urządzenie to zostaje w tyle, jeśli porównac je z Playstation czy X-Boxem, jeśli chodzi o moc obliczeniową czy jakość grafiki, za to oferuje ono kilka tytułów, które podbiły serca pań na całym świecie. Mowa tutaj oczywiście o Dance Revolution i Wii Fit. Warto mieć jeden z tych tytułów, przy czym, jeśli zdecydujecie się na Wii Fit, to bezpieczniej będzie, jeśli przysięgniecie na wszystko, że ta gra to tak naprawdę dla was, bo ona wygląda świetnie. To bardzo ważne.

2. Nawigacja GPS

Nawigacja GPS

Nawigacja GPS

Jeden z lepszych prezentów dla zmotoryzowanych. Nie tylko kobiet. Brak orientacji w terenie nie będzie już tak dokuczliwy, poza tym na nawigację nie ma sensu krzyczeć “przecież wiem gdzie mam jechać!”. Pomocne, przydaje się, a jak do prezentu dorzucicie chęć montażu tego urządzenia (na szczęście banalnie prostą, ale po co wchodzić w szczegóły) to może to zaowocować dodatkowymi punktami “za starania”.

3. iPod (lub inny odtwarzacz mp3)

iPod Nano 4g

iPod Nano 4g

Każdy lubi słuchać muzyki, więc połowa sukcesu już za Wami. iPody są oczywiście najbardziej modne (tak, to całkiem ważny czynnik wyboru prezentu dla płci przeciwnej), ale nie są jedynymi dobrze wyglądającymi i znośnie grającymi odtwarzaczami mp3 na rynku. Na pewno wybierzecie coś fajnego. Do tego, można spróbować zmusić własną pamięć do niemożliwego i wrzucić do playera kilka płyt, które obdarowana ceni i lubi do nich wracać.

4. Aparat cyfrowy

Sony Cyber-Shot DSC-TX5

Sony Cyber-Shot DSC-TX5

Aparat cyfrowy też jest prawie zawsze dobrym pomysłem na prezent. Nie ma sensu przesadzać i od razu sadzić się na zakup lustrzanki – coś ładnego, co może pochwalić się dobrą jakością wykonywanych zdjęć a do tego jest proste w obsłudze zupełnie wystarczy. Po lewej, jak widzicie znajduje się Sony Cyber-Shot DSC-TX5, którego osobiście bym polecił. Do tego, warto rzucić okiem na nasz artykuł pod tytułem Jaki aparat cyfrowy kupić – poradnik dla zabieganych. Powinien pomóc Wam wybrać coś odpowiedniego.

5. Akcesoria wszelakie, czyli:

Akcesoria komputerowe

Akcesoria komputerowe

Jej laptop patrzy (przy pomocy wbudowanej kamery) na Was błagalnym wzrokiem i marzy o nowej, działającej jak należy myszy komputerowej? Może lepszym pomysłem będzie pendrive? Albo kamerka? Nowe słuchawki to też całkiem niezły trop (i gwarantowana chwila spokoju). Można też podejść do zagadnienia nieco bardziej awangardowo i kupić jej… cyfrową ramkę na zdjęcia, udowadniając tym samym, że komputerowcy to dopiero mają wyobraźnię. Dla ryzykantów pozostaje jeszcze opcja zakupu modnej torby na laptopa, ale pamiętajcie – robicie to na własną odpowiedzialność.

Niezależnie od tego, czy wybierzecie coś z naszej listy, czy nie, nie zapominajcie o:
Z okazji dnia kobiet, redakcja CHIP-a życzy Paniom wszystkiego najlepszego.

Z okazji Dnia Kobiet, redakcja CHIP-a życzy Paniom wszystkiego najlepszego.