Bez cenzury: Najlepsze komentarze tygodnia #5

Czasem mądre i pouczające, czasem dość niesforne, ale wasze komentarze zawsze są dla nas ważne. Konstruktywna krytyka rozwija a niefrasobliwość (nie mylić z niewiedzą) dostarcza dobrej zabawy. Że nie wspomnimy o ciekawych uzupełnieniach naszych notek i artykułów. Będziemy co tydzień wyławiać te, które nam najbardziej przypadły do gustu. Oto dzisiejsza porcja (zachowujemy pisownię oryginałów). Zeszłotygodniowa wersja znajduje się tu: Bez cenzury: Najlepsze komentarze tygodnia #4
Bez cenzury: Najlepsze komentarze tygodnia #5

Bez cenzury: Najlepsze komentarze tygodnia #4
Gość: Mnie ciekawi, co będzie jak skomentujecie komentarz pod artykułem komentującym komentarze czytelników. Rekurencja lubi rekurencję, a rekurencja rekurencję.

Od redakcji: Czterdzieści dwa.

Lubię Poniedziałki: Najlepsze Easter-Eggs z waszych ulubionych gier, część 1
Gość: najlepsze Easter-Eggs to sa w kazdym news w chip.pl:)

i to codziennie

Od redakcji: Zastanawiamy się nad konkursem. Zwycięzcy, w walce o samochód Billa Gatesa i szczoteczkę do zębów Steve’a Jobsa będą musieli przeczytać te wszystkie kilkanaście tysięcy newsów, notek, artykułów i wskazać wszystkie ukryte easter eggi. Właściwie, to już to przemyśleliśmy. Acha, żarciki są również w kodzie źródłowym portalu. Na każdej podstronie inne. Macie czas do jutra, do 7:24 rano. Odpowiedzi ślijcie na adres [email protected]. Czas start!

Koniec afery “śledzącego iPhone’a” – Jobs powiedział, że to nieprawda.
Gość: To wy jesteście niedoinformowani!!! Jobs ma zawsze rację!! ZAWSZE!! EVER!!!!11onejedenunounouno

Od redakcji: To prawda. Jabłkowy Wizjoner przewidział już nieraz naszą przyszłość. MMS-y są zbędne. Wielozadaniowość też. Nigdy nie zagoszczą więc w iPhone’ie. Zresztą, nasz ulubiony: “Ludzie nie wiedzą, czego chcą. Więc trzeba im pokazać, czego chcą!” Urocze.

iPhone 5: Supercienki, z dużym ekranem
Gość: BEZNADZIEJA. CO TO ZA SMATRFON 3,7 CALA, MINIMUM 4 CALE A NAJLEPIEJ 4,3 I JAK BEDZIE BEZ RAMEK TO WCALE NIE TRZEBA BEDZIE PLECAKA JAK KTOS TAM NAPISAL.

Od redakcji: Na pewno się ucieszysz z nowego tabletu Apple’a. Patrz po lewej.

PSN padło, Sony mówi, że to atak
Gość: CHIP pada codziennie, ciekawe co na to Gajewski?

Od redakcji: Gajewski, w odpowiedzi na to pytanie, spojrzał spode łba, zaśmiał się złowieszczo, i udał się na kawę, mamrocząc coś o Armagedonie i końcu wszechrzeczy.

A poważniej: tak, wiemy, że CHIP.pl ostatnio był markotny. Zapewniamy was, że również to boleśnie odczuliśmy. Jutro rano zrozumiecie dlaczego i nad czym pracowaliśmy. Stay tuned!

Apple, Facebook i Twitter skarcone przez Greenpeace
vh: Zlikwidować aktywistów Greenpeace. Niepotrzebnie zużywają drogocenne powietrze i wytwarzają dwutlenek węgla, dla nich ponoć szkodliwy.

Od redakcji: Prawda? I jeszcze odpowiedzialni są za tyle rzezi niewiniątek. Szczególnie ci bezwstydni weganie! Marchewki też mają uczucia…

Motorola szykuje pierwszy czterordzeniowy telefon
Gość: Prosze o nominacje tej sondy do najidiotycznych komentarzy tygodnia

Od redakcji: Ależ proszę! Twoje życzenie jest dla nas rozkazem! Tyle że powyższe zestawienie nie dotyczy idiotycznych komentarzy, a najfajniejszych. To duża różnica.