Gambler.pl – legenda powraca!

Dla wielu starszych Czytelników, informacja, że zdecydowaliśmy się na reaktywację Gamblera może być pewnym szokiem. W końcu chodzi tutaj o Legendę, o jedno z najlepszych czasopism o tematyce growej, wychodzących w latach 90, Legendy, z którą na pewno będzie się nam bardzo trudno zmierzyć…
Gorąco zapraszamy w imieniu całej ekipy Gambler.pl!
Gorąco zapraszamy w imieniu całej ekipy Gambler.pl!

Czas jednak płynie naprawdę szybko i przez te dziesięć lat, jakie upłynęły od ostatniego numeru, zmieniło się bardzo dużo. Czasopisma powoli odchodzą do lamusa, na rynku zostało ledwie kilka tytułów, których nakład nieustannie spada… Stąd pomysł aby przenieść Gamblera właśnie do sieci.

Oryginał był miejscem gdzie wszyscy Gracze mogli znaleźć dla siebie coś ciekawego. Mamy nadzieję, że i u nas będzie tak samo. Nie ograniczmy się do samych suchych tekstów, znajdziecie u nas też i inne materiały – filmiki z najnowszych gier, świeżutkie galerie, dużo publicystyki, poradniki i kody ułatwiające zabawę, czy nawet lżejszą rozrywkę w stylu popularnych gier online. Przed nami jeszcze dużo roboty, serwis będzie się cały czas rozwijać i to co widzicie jest tylko początkiem. Już niedługo wystartuje chociażby system społecznościowy i dział retro, w którym będzie można przeczytać całą masę starych materiałów. Zostańcie z nami!

Gambler.pl – zajrzyj! Powiedz co myślisz!