Megavideo, Videobb oraz VideoZer bez limitu i za darmo!

YouTube jest fajny, ale ma pewien problem – film nie może trwać dłużej niż 15 minut. Stąd wiele materiałów filmowych jest dzielonych na części. Jak temu zaradzić? Wystarczy poszukać tego materiału na Megavideo, Videobb oraz VideoZer. Są to serwisy pozbawione tego typu niedogodności. Mają jednak problem z zupełnie czymś innym – limitami. Za darmo obejrzymy jedynie 72 minuty, a potem – trzeba płacić. Jednak na to jest metoda, wystarczy zainstalować odpowiedznie rozszerzenie lub aplikację i limity stają się jedynie przykrym wspomnieniem.
No no limits, we'll reach for the sky!
No no limits, we'll reach for the sky!

MegaSkipper (Google Chrome)

Użytkownicy przeglądarki Chrome są w najbardziej komfortowej sytuacji. Wystarczy zainstalować rozszerzenie o nazwie MegaSkipper i problem z głowy.

Obsługiwane witryny:

Dzięki temu rozszerzeniu z powodzeniem można uniknąć poniższego komunikatu, który pojawi się po 72 minutach odtwarzania filmu.

Zatem, oglądamy film, pojawia się irytujący komunikat i co wtedy? Po zainstalowaniu rozszerzenia MegaSkipper w przeglądarce ujrzycie nową ikonę (zaznaczona poniżej).

Wystarczy na nią kliknąć, a zostaniecie przeniesieni na odrębną stronę, gdzie po limitach nie będzie śladu. Jak widzicie dzięki MegaSkipper mogłem z powodzeniem ekscytować się ulubionym utworem Barbie Girl.

cacaoweb (wszystkie przeglądarki)

Jest to aplikacja, która umożliwia ominięcie limitów niezależnie od używanej przeglądarki. Co ważne aplikacja działa z systemami Windows, Mac OS X oraz Linux. Można ją pobrać z strony www.cacaoweb.org.

Obsługiwane witryny:

Po zainstalowaniu programu trzeba go oczywiście uruchomić. W tym momencie w przeglądarce powinna pojawić się nowa karta, a jeżeli tak się nie stanie – wystarczy wpisać cacaoweb.org. Nie zostaniemy przekierowani na oficjalną stronę, a na tą widoczną poniżej.

Tu możemy wyszukać filmy w Sieci (co nie zawsze działa), lub po prostu wkleić link do jeden z wyżej wymienionych serwisów – co zawsze działa. Jeden klik i możemy oglądać bez żadnych limitów. Proste i skuteczne.