Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na Symbiana #13

Najpierw poprzednie ściśle fajne o kolejnych numerkach: #1 #2#3 #4 #5 #6
Ściśle fajne aplikacje dla Symbiana już po raz trzynasty
Ściśle fajne aplikacje dla Symbiana już po raz trzynasty

#7#8#9#10 #11 #12

A teraz już dzisiejsza porcja:

Angry Birds Rio

Cena: bezpłatny (Free), pełna wersja 7,38 zł

Kolejna edycja najpopularniejszej mobilnej gry, na której twórcy zarobili miliony. Wkurzone ptaki tym razem zostały przetransportowane do Rio de Janeiro, w dodatku nie do końca z własnej woli. Są zatem jeszcze bardziej wkurzone i z chęcią rozwalą to i owo. Z Twoją pomocą rzecz jasna!

HappyWakeUp

Cena: bezpłatny

Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja pozwoli nam obudzić się szczęśliwymi. W jaki sposób? Przy wykorzystaniu mikrofonu, aplikacja wybierze najpłytszą fazę snu w okolicach ustawionej przez nas godziny budzenia. Niestety, nie zdążyłem jeszcze aplikacji przetestować. HappyWakeUp jest jednak całkowicie darmowe, więc chyba warto przekonać się na własnej skórze, czy rzeczywiście działa. Mile widziane komentarze!

Pico Fireplace

Cena: bezpłatny

Niby już wiosna, niby już ciepło, ale wieczorami wciąż powiewa chłodem, a Ty mieszkasz w bloku i nie masz kominka? Teraz już masz! Pico Fireplace to imitacja kominka na Twoim telefonie, a po podłączeniu smartfona do telewizora czy innego wyświetlacza, także na dużym ekranie! Efekt jest nie tylko wizualny, ale także dźwiękowy. Stali bywalcy rockowych koncertów z pewnością także docenią aplikację, używając jej zamiast… zapalniczki:)

Mazelock

Cena: bezpłatny

Często zdarza Ci się zostawiać telefon na biurku w pracy? A może masz coś do ukrycia przed drugą połową? To już nie problem! Dzięki aplikacji mazelock zablokujesz swój telefon, aby nikt inny nie miał do niego dostępu. Telefon można odblokować za pomocą narysowania wcześniej zdefiniowanego wzoru na ekranie (na wzór Androida). Uwaga, na początku zdefiniowany jest domyślny wzór i należy go zmienić na swój własny.

Backwords Recorder

Cena: bezpłatny

Kto powiedział, że każde narzędzie musi być przydatne? Niektóre mogą po prostu dostarczać rozrywki, a też chętnie będziemy ich używać. Taka właśnie jest aplikacja Backwords Recorder, która pozwala na nagrywanie wypowiedzi, a potem na odtwarzanie ich od tyłu. Uwaga, aplikacja jest darmowa, ale “żyje” z wyświetlania reklam, więc niezbędne jest połączenie z Internetem.