Wejdź do akcji z grą Polskie Siły Specjalne

Pokieruj krokami elitarnych żołnierzy w taktycznej grze akcji i wykorzystaj kontroler ruchu PlayStation Move, aby znaleźć się w samym środku akcji.

W grze, w której głosu głównemu bohaterowi udzielił generał Roman Polko przejmiesz dowództwo nad elitarnym oddziałem komandosów, wykonującym tajną misję w południowo-wschodniej Azji. Masz zaledwie sześć dni, aby złapać przywódcę organizacji terrorystycznej, znanej pod nazwą Naga, której członkowie usiłują zdestabilizować globalną gospodarkę. Do Twojej dyspozycji oddana zostanie najnowocześniejsza broń, technologia wywiadowcza oraz wsparcie z powietrza.

Ty i Twój oddział, w skład którego wchodzą najbardziej elitarni komandosi, jesteście zdani wyłącznie na siebie, gdyż oddziały NATO wysłane, by opanować sytuację w tym regionie, zostały zdziesiątkowane. Jeżeli chcecie, by wasza misja zakończyła się sukcesem, musicie ściśle ze sobą współpracować. Członkowie sił Naga to wymagający przeciwnicy – są doskonale wyszkoleni i obeznani z zaawansowanymi taktykami wojskowymi. Stosują atak z flanki, wiążą Twoich żołnierzy ogniem i wzajemnie się osłaniają. Aby ich przechytrzyć, będziesz musiał przejąć inicjatywę, wciągając przeciwnika w zasadzki i korzystając ze wsparcia lotnictwa. Broń z tłumikami i wskaźnik ukrycia pozwolą Twoim żołnierzom uniknąć wykrycia w misjach zwiadowczych i sabotażowych.

Dzięki pełnej kompatybilności z kontrolerem ruchu PlayStation Move i strzelcem PlayStation Move, masz poczuć się, jakbyś naprawdę brał udział w walce. Opracowany przez firmy Zipper Interactive i Guerilla Games, strzelec PlayStation Move jest systemem sterowania bronią, wykorzystującym precyzyjność kontrolera ruchu PlayStation Move. W grze Polskie Siły Specjalne będziesz mógł cieszyć się stereoskopową grafiką 3D.

Możesz także uczestniczyć w misjach w trybie sieciowym, pozwalającym walczyć o medale i nową broń wraz z 32 innymi graczami. Stwórz elitarny oddział z piątką znajomych i weź udział w stworzonych przez siebie misjach w ramach trybu współpracy. Wystarczy, że wybierzesz liczbę przeciwników oraz poziom trudności, a następnie połączysz ze sobą stworzone przez siebie misje, tworząc w ten sposób kampanię dla trybu współpracy.

1
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.