Stabilne GG 10.5 pobierz już teraz!

GG Network, falę zmian rozpoczyna wykonując rachunek sumienia. –
Stabilne GG 10.5 pobierz już teraz!
GG 10.5

GG 10.5

Wiemy, że wersje z ostatnich dwóch lat nie do końca spełniły oczekiwania użytkowników, były pamięciożerne, nieintuicyjne i przytłaczały funkcjami. Do końca tego roku chcemy to naprawić

.

Gadu-Gadu ma być lekkie, przystosowane do wielu systemów i przyjazne — mówi Tomasz Jażdżyński, prezes zarządu GG Network S.A., który od początku tego roku kieruje spółką.

Lista poprawek w GG 10.5 nie wyczerpuje więc zmian, jakich życzyliby sobie docelowo użytkownicy i sami twórcy komunikatora. W wersji GG 10.5 wprowadzono najpilniejsze poprawki związane z codziennym użytkowaniem komunikatora – dotyczą one zarówno wyglądu, łatwości obsługi, jak i stabilności oprogramowania.

Duże zmiany wprowadzono w wyglądzie i funkcjonalności okna rozmowy. W GG 10.5 usunięto boczny pasek zakładek, umożliwiono lepsze dopasowywanie rozmiaru, wyeksponowano podstawowe opcje przydatne podczas pogawędek. Okno rozmowy nabrało schludnego, stonowanego koloru, jest czytelne i intuicyjne. Rozmowa znowu jest w centrum uwagi.

GG 10.5

GG 10.5

Wersję stabilną GG 10.5 można już pobierać bezpłatnie z tej strony. Użytkownikom dotychczasowych wersji GG 10 komunikator zaktualizuje się sam. W każdej chwili można sprawdzić zainstalowaną wersję wybierając komendę “O programie” w menu komunikatora. Aktualizacji można również dokonać ręcznie.