Gracze-Nudyści, czyli nowa moda na granie bez ubrań!

Nudyści na plaży to widok osobliwy, ale w miarę zrozumiały. Niektórzy chcą mieć równą opaleniznę i basta! Jak się okazuje, granie bez... ubrań też ma swoje zalety...

„Mój przyjaciel powiedział mi pewnego dnia, że lubi grać bez ubrań. Spróbowałem i pokochałem to. Teraz gram tak cały czas.” – mówi Joshua, jeden z uczestników imprezy.

„Granie nago to zupełnie nowe doświadczenie. Nie musisz się martwić o ubrania ani biżuterię i możesz skupić wszystkie swoje zmysły wyłącznie na grze.” – komentuje Lucia.

Wprawdzie już trzecia taka impreza w tym roku, ale pierwsza, którą sponsoruje ktoś z zewnątrz. Sponsorem została firma XtendPlay produkująca między innymi nasadki na pady, które można obejrzeć na filmie. I teraz pozostaje pytanie, czy impreza istotnie miała miejsce, czy jest to wyłącznie sprytny chwyt marketingowy? Ciężko powiedzieć… Jeżeli jest to jednak wyłącznie reklama, to naprawdę zapadająca w pamięci. Osobiście bowiem wątpię, by siedzenie nago przed monitorem pomogło mi w jakikolwiek sposób „wyostrzyć” moje zmysły. Czy może jednak… się mylę?

Zobacz również: NBA dalej w rękach EA i Take-Two na Gambler.pl