Jako pierwsi mamy w sprzedaży supersmartfona Galaxy S II

Komputronik, a co za tym idzie także nasz sklep Chip.pl, to pierwsza sieć salonów komputerowych, która umożliwiła polskim miłośnikom nowych technologii kupno ekskluzywnego smartfona Samsung Galaxy S II. W najbardziej smukłej obudowie świata (8,49 mm) zmieścił się dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz i moduły umożliwiające ściąganie danych z Internetu z prędkością do 21 Mbps.
Jeden z najlepszych telefonów na rynku. Ma Androida. Nie ma z nim problemów.
Jeden z najlepszych telefonów na rynku. Ma Androida. Nie ma z nim problemów.
Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

Nowy smartfon pracuje pod kontrolą Androida 2.3 z nakładką TouchWiz 4.0. Urządzenie posiada 4,3-calowy ekran Super AMOLED Plus o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, pamięć RAM o pojemności 1 GB, wewnętrzną pamięć 16 lub 32 GB przyda się podczas nagrywania filmów w rozdzielczości Full HD, za pomocą 8-megapikselowego aparatu cyfrowego. Dodatkowo, z przodu obudowy, producent umieścił kamerkę do wideorozmów w rozdzielczości 2 Mpix.

Samsung Galaxy S II, który waży jedynie 116 gramów, wyposażony jest ponadto w WiFi (a/b/g/n), Bluetooth (3.0+HS), moduł HSPA+ z prędkością do 21 Mbps, a także jest przystosowany do obsługi płatności zbliżeniowych w ramach technologii NFC (Near Field Communication). Dodatkowe wyposażenie stanowią między innymi: moduł GPS, cyfrowy kompas, akcelerometr oraz żyrokompas. Następca słynnego Galaxy S dysponuje również złączem USB 2.0 oraz gniazdem na karty microSD o pojemności do 32 GB.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Cena supersmartfona Galaxy S II w naszym sklepie wynosi 2 299 zł.