Pracownik BioWare „zrecenzował” Wiedźmina 2

Wygląda na to, że twórcy gier używają Metacritic do tego, aby podnieść ranking swojej gry i jednocześnie zdyskredytować swoją konkurencję.

Otóż druga część przygód Geralta z Rivii została przez niego oceniona na 0/10 (!). W uzasadnieniu napisał między innymi, że:

Nie ma w tej grze niczego, co byłoby warte polecenia, a każdy element wyglądu można spokojnie opisać jako żenująco dziwny. Poza tym twórcom nie udało się stworzyć zarówno satysfakcjonującego mechanizmu walki, jak i ciekawej historii, która przynajmniej wyrastałaby nad bajeczki dla dzieci.

Oczywiście było tego więcej, ale przytyczanie reszty nie ma najmniejszego sensu. Od dawna wiadomo, że użytkownik M_Stannard jest pracownikiem BioWare. Przy okazji należy też dodać, że ocenił on także Dragon Age 2. Oczywiście produkcja „jego firmy” otrzymała notę 10/10. No bo przecież bez przerwy powtarzające się lokalizacje i marna fabuła, to coś, co Gracze lubią najbardziej… Żenujące! Poniżej możecie zobaczyć zrzut ekranu potwierdzający ową „ocenę”:

Zobacz również: Porównanie jakości grafiki w Wiedźminie 2 na Gambler.pl