T-Mobile zastąpi Erę już 5 czerwca!

Proces jej wprowadzenia potrwa kilka miesięcy. Firma PTC będzie kontynuowała działalność na polskim rynku pod swoją dotychczasową nazwą z wykorzystaniem strategii i wartości marki T-Mobile należącej do Grupy Deutsche Telekom, współzałożyciela i jedynego właściciela PTC. Wraz z wprowadzanymi zmianami sieć T-Mobile w Polsce zyska również nowe logo – “T” oraz hasło przewodnie “Chwile, które łączą”, polską wersję hasła DT “Life is for sharing”.
Być może jeszcze w tym roku w Polsce pojawią się takie punkty sprzedaży
Być może jeszcze w tym roku w Polsce pojawią się takie punkty sprzedaży
T-Mobile od 5 czerwca także w Polsce!

T-Mobile od 5 czerwca także w Polsce!

Przygotowana specjalnie dla polskich klientów z okazji inauguracji T-Mobile oferta składa się z 3 głównych filarów, a jej podstawą jest międzynarodowy i globalny zasięg sieci T-Mobile. Po raz pierwszy w historii – i jako pierwsi w Grupie Deutsche Telekom – klienci T-Mobile w Polsce w ramach opłaty abonamentowej otrzymają możliwość nielimitowanych połączeń zarówno na krajowe numery T-Mobile, jak i numery T-Mobile na całym świecie.

Drugim elementem nowej oferty są usługi roamingowe i międzynarodowe – tak tanie,jak usługi krajowe. Transmisja danych w roamingu to trzeci filar propozycji T-Mobile skierowanej do polskich klientów. Jako pierwszy w Polsce T-Mobile uruchamia najtańszą transmisję danych w roamingu w całej Unii Europejskiej, umożliwiającą pełną kontrolę kosztów.