Waszym zdaniem: Nowy CHIP.pl – zdania są podzielone

Zacznijmy od tych zadowolonych: bardzo dziękujemy za Wasze 758 głosów i mamy nadzieję, że nadal będziemy spełniali wszelkie oczekiwania:-)
Waszym zdaniem: Nowy CHIP.pl – zdania są podzielone

Jeśli chcielibyście zapoznać się z listą najważniejszych zmian, to zapraszam do poprzedniego wpisu na naszym redakcyjnym blogu: Nowy CHIP.pl “Większa połowa” głosujących wolała starego CHIP-a. Co prawda wiemy, że Internet wynaleziono po to, żeby było gdzie narzekać, ale chętnie poznalibyśmy przyczyny, które skłoniły Was do takiego właśnie głosowania.

Jeśli tęsknicie za jakimś konkretnym rozwiązaniem/opcją/funkcjonalnością, to bardzo dobrze się składa – jak już pisaliśmy wyżej, nowy wygląd został zaprojektowany z myślą o naszych użytkownikach, dlatego dokładamy wszystkich starań, aby sugerowane przez Was rozwiązania były systematycznie dodawane na nasz portal. Dlatego zapraszamy Was do konstruktywnego krytykowania i udzielania dobrych rad (to kolejna rzecz, do której wynaleziono Internet!) w tym wątku na forum, lub bezpośrednio, w komentarzach pod tym wpisem.